Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalatotok, ha...

Mi a tapasztalatotok, ha utcán/boltban hisztizik a gyereketek, akkor megnéznek vagy beszólnak idegenek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Eddig csak megnéztek.
Már előfordult, hogy be is szóltak.
Hidegen hagy másokat, nem néznek, nem szólnak.
40 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Még nem vagyunk gyakorlott boltba járók, de volt, hogy a szemét forgatta az eladó, viszont olyan is, hogy egy néni kedvesen bátorította az önkifejezésre a gyereket, amitől ő annyira meglepődött, hogy azonnal abbahagyta a hisztit :D
2020. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktak szólni miatta, de a tekintetük érződik. Valaki együttérez valaki megvet. Eleinte zavart csak, aztán ki tudtam zárni. Ha te ura vagy a helyzetnek és megvan a magad technikája a kezelésre, akkor valószínű önbizalmad is lesz elég, hogy ne zavarjon ha ezt mások nézik.
2020. dec. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem szólnak. Kitombolják magukat a Gyermekmentes Övezet csoportban, hogy nem tudunk gyereket nevelni 🙄
2020. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Miért szólna be bárki is , mindenkivel előfordulhatott.🙂
2020. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

A Gyermekmentes Övezet egy oldal, nem csoport. De egy anyucitól nem is várjuk, hogy meg tudja különböztetni a kettőt, ahhoz már magasabb IQ-szint kellene.

Én gyerekmentesként ha ilyet látok, nem bosszankodok, hanem hálát adok a Jóistennek, hogy nekem nem kell ezzel kínlódnom. És magamban megállapítom, mennyire boldognak, elégedettnek tűnik az anyuka és mennyire sajnál mindenkit, akinek nincs része eme csodában :)

2020. dec. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Inkabb egyutterzest szoktam rajtuk látni vagy van aki kinevette a lanyom teljes joggal pompas alakitasa volt. Szerencsere megbeto nezest meg nem kaptam.
2020. dec. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Óh, bocsáss meg tévedésemért Nagy Felsőbbrendű Lény. Talpat csókolhatok?? -.-
2020. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem szoktak beszólni csak néznek. Egyébként nem sokszor fordult ilyen elő. Persze minden méreg drága játékot azz ajtóba pakolnak ki szinte. Egyszer kétszer előfordult a lányommal,hogy hisztizett miatta de nem vágta magát a földhöz szimplán csak sírt és szipogott arra kapták fel a fejüket.
2020. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Eddig anynit “szóltak be”, hogy kitartàs..

Hátamon a 10 hóssal és magam után húzva a vinnyogó 2,5 èvessel.

2020. dec. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor megpróbálom leállítani a gyereket, nem nézelődök hogy ki mit reagál
2020. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!