Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak a Doriszhoz hasonló...

Vannak a Doriszhoz hasonló hangzású lánynevek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 22:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%
Dolorest légyszi neee, a jelentése: szenvedés.
2021. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%
Umbridge🤣
2021. jan. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
Doloresz jelentése fájdalmak, és azért írtam mert hasonlít a Doriszhoz, nem? Ismertem amúgy egy Doloreszt, méltó volt a névéhez, nála többet mű-szenvedni senkit se láttam 🤣
2021. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
Dzsesszika
2021. jan. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Zorina, Szilvia, Donáta, Dorinda, Szamanta, Anaisz, Damarisz, Dorinda, Dorotea, Dorotina, Norina, Lorina, Lorinda, Lorena, Loréna, Alexisz, Alexia, Miriam, Jozefina, Dzsindzser, Gyömbér, Szimona, Szimonetta, Szibilla, Mirtill, Mirabella, Debora
2021. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

*Vagy pl Karmelina; az is kicsit ilyesmi, és szerintem jól hangzik, Vagy pl Diána, Bianka, Blanka, Annadóra, Annaróza vagy pl Barbara, Norinda, Norina, Norella, Dorabella Zelma, Anzelma; stb. amúgy itt vannak a nevek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] /nevek/utonevstatisztika

[link]

[link]


Magyar nevekből az MTA összes név között lesz a legtöbb szerintem, az folyamatosan frissrül, bővül.

A behindthename -n meg sokféle külföldi -és magyar nevet is gyűjtenek;ezek mind ilyen neves oldalak, amiket ide beraktam; és talán nincs benne az összes neves oldal. :) Egyébként a névnaposnál asszem talánnem lehet mindre rákattintani; de pl ha külön rákeresel a névre, és nevenapja; akkor egy tök találó leírást tud kiadni; meg még pl Wikipédián is vannak nevekről szóló lapok.

2021. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
*Az egyiknél ki kell törölni egy szóközt; véletlenül belekerült
2021. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%
*Vagy pl tessék, ezt most találtam ki: Laurina; ez még szép szerintem. :) Meg még ennek a különböző formái. Vagy pl Donatella, még ez is tök szép. :): ) Pl Loretta, Larina, Lauretta, stb. :):) (Bocsi,hogy nem egybe írom, külön jutottak eszembe.)
2021. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Dóri
2021. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bora,Borka,Boriska,Borina,Denissz

Lora,Larissza,Denissza,Írisz,Ira,

Ízisz,Ida,Klarissza,Klarisz,Bóra,

Lorisz,Meredisz,Melissza,Roxi,

Roxán-a,Tétisz,Boris,Bori.

jan. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!