Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek hogy fogadták a munkahel...

Kinek hogy fogadták a munkahelyén azt, amikor bejelentette, hogy terhes?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Gratuláltak, volt olyan is aki a nyakamba borult.
2021. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Rettentően féltem tőle


És mindenki gratulált


-a tulajdonos is

2021. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Örültek, gratulálnak, várnak vissza.


De ez elég nagyban függ, hol dolgozol.

2021. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Az egész osztály tudta hogy lombikra járunk. Az elejétől fogva drukkoltak és gratuláltak/örültek mikor sikerült.
2021. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Örültek, gratuláltak, várták az eredményeket, hogy mikor derül már ki a kicsi neme. Mondták, hogy nem csak a törvény miatt várnak vissza, minden rajtam múlt, nagyon rendesek voltak. Nálunk alapvetően nem volt homeoffice (ez 2 éve volt), én ahogy kezdtem kevésbé komfortosan mozogni, kaptam céges laptopot, és kb. hazaküldtek, hogy akkor nyugodtan pihizzek otthon, dolgozzak online. Szóval nagyon cuki volt mindenki, pedig alig dolgoznak ott nők (informatikai cég, kb. az adminisztrátor meg a könyvelő nő, a többiek pasik).
2021. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen természetesen. Multinál dolgozom, nem volt szenzáció a terhességem :D Gratuláltak, örültek nekem, szerveztek cuki kis búcsúbulit, de nem volt különösebben nagy truváj.
2021. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem egy kicsit viccesre sikeredett a be jelentes 😊 meglepődött a főnököm de őrült és fel is ajánlott pihentető munkát.
2021. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Gratuláltak, örültek neki, tudták, hogy már hosszabb ideje dolgozunk rajta.

A főnököm még babalátogatóba is eljott.

2021. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ki akartak rúgni.
2022. febr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Leüvöltötték a fejem!
2022. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!