Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hetes terhes voltál,...

Hány hetes terhes voltál, mikor a munkahelyeden bejelentetted, hogy babát vársz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
A 12. heti UH után jelentettem be.
2013. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19 hetesen, mert nem bíztam a munkáltatómban!!!
2013. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen szóban, 7 hetesen írásban. Kénytelen voltam, mert az elején bevéreztem és rohantunk a kórházba. Nem volt baj, de betegállományra "kárhoztattak" és rákérdezett a főnököm, hogy miért nem megyek. Én meg úgy gondoltam, hogy az egyenes út a legrövidebb.
2013. máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8 hetes.Ekkor mentem táppénzre is,mert 3 műszakban fizikai munkát dolgoztam.Illetve olyan szerekkel ami nem egészséges.
2013. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanugy voltam mint a 3-as. Verzes, tappenz. Kicsit huzhattam volna, h megbetegedtem es azert, de nem akartam hazudni.
2013. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az eredeti terv a 12. het volt...
2013. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90 naposan, akkortól jár a család adókedvezmény, úgyhogy bejelentettem és le is adtam a kedvezményre jogosító papírt. Előtte nem volt elviselhetetlen problémám, egyszer kéredzkedtem el vizsgálatra, amire gond nélkül elengedtek, mert van egy másik betegségem és nem mondtam meg h pontosan mire megyek (mondjuk bennem a főnököm megbízik, sose éltem vissza a helyzettel, tudja hha elkéredzkedek akkor annak tényleg nyomós oka van , és másnap tuti bepótolom a lemaradást). Azt szoktam még csinálni, aminek örülnek, hogyha reggel vérvételre v ilyesmire kell menni, ugye nem tudhatod h mekkora a sor, de amikor végzek, mindig írok egy SMS-t h fél órán belül bent leszek (annyi az út melóig), és akkor tud már jobban számolni, h aznap mit lehet nekem kiadni. Meg én mindig ledolgoztam másnap a késést, így érzem korrektnek.
2013. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Már a pozitív teszt után pár nappal, és a 20-dik hétig dolgoztam. Nekem rendes főnököm volt, mert velem együtt örült.
2013. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen
2013. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!