Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknél csak zuhany van,...

Akiknél csak zuhany van, mikor hagytátok el a műanyag kádat, mikortól zuhanyozott gyermeketek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 19. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi most kezdtük a zuhanyzást, lassan egy éves. Viszont első alkalommal nagyon félt tőle, s a negyedik napra fogadta el. Szoktattam, ismerkedett a zuhanyfejjel. A félős nap után fürdőruhában együtt zuhanyoztam vele, s a rá következő nap csak be kellett vele mennem, aztán kijöttem, a negyedik napra mar saját maga volt bent egyedül es nagyon élvezte.


(A mi muanyag kádunk sajnos megrepedt, ezert valtottunk most zuhanyra)

2021. jan. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Igaz kádunk van, de ekcémás a nagyobbik gyerekünk, nem tesz jót neki a merülő fürdő..


Amióta kapszkodva feláll

7 jónapos kora óta tusol..

Sosem félt..


( 1. Miért fürdőruhában?, annyira megakadt a szemem rajta...)

2021. jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 2 éves korától kb
2021. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem akartam, hogy elterelje a figyelmét azok a testrészek amik nem épp nyilvánosak. :)
2021. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De jó pont meg akartam ezt kérdezni :) ugyanebben a helyzetben vagyunk. 14 hónapos a lányom, megpróbáltam a zuhanyt mert már stabilan áll/jár, de még nagyon fél a kabinban.
2021. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi most úgy fürdetjük a 11 hónapost, hogy a 'kabinban' van a kádja. Tulajdonképpen csak egy téglasor van körbe, és egy függöny. Ma este engedtem rá fürdés közben vizet a zuhanyból, tetszett neki. De még szeret a kádban játszani, mert még elfér, meg még csak támaszkodva tud állni, tehát nem most lesz még ez, de pár hónap és nem lenne rossz, ha válthatnánk mert nem akarok még egy nagyobb kádat is venni... Esetleg egy felfújhatós medencét, ha már nyár lesz úgyis 🤔 nem tudom még. Egyébként azért is kérdeztem, mert pl ami cikket találtam a neten, ott olyat írtak, hogy iskolás korban 😵
2021. jan. 19. 20:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kiskádban fürdetem, 3 és fél éves, zuhanyzott már párszor, de mindig szóvá tette, hogy így nem tud játszani.
2021. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éves koráig kiskádban fürdött a lányom. Illetve abban pancsolt, a végén felállt és zuhannyal leöblítettem.
2021. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!