Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi okozza számodra a legnagyob...

Mi okozza számodra a legnagyobb problémát a gyereknevelésben?

Figyelt kérdés
Kérlek, írd a gyerkőcöd nemét, korát is. Köszönöm!

2021. jan. 21. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Időhiány
Eltávolodtunk a gyerekemmel
Egyedülálló vagyok
Nem tudom, mire neveljem
Mások is túlzottan beleszólnak
Egyéb
44 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%

Hogy nem egy játék akit ki lehet kapcsolni

7 éves lány

2021. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy amikor a türelmem végére érek, akkor is vele kell lennem, és túl kell lépni a haragomon, főleg, amikor ő már rég túllépett azon, amivel kiidegelt. És akkor higgadjak le én is...
2021. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Igazából magában a gyereknevelésben semmi gondom nincs, ami említésre méltó, vagy különösen nehézséget okoz. Persze ott a fogzás, vagy a hasfájós korszak, meg a dackorszak, de ezeket nem problémának tekintem, hanem megoldandó feladatnak, egy időszaknak, amin át kell esnünk mindannyiunknak.

A valódi problémát inkább a

1. kéretlen tanácsok okozzák, az, hogy kedvesen kell elküldenem az akadékoskodókat, harcolnom kell azért, hogy a gyerekem nevelésébe ne dumáljon bele vagy okoskodjon bele senki.

2. Az örökös félelmeim, bizonytalanságom, hogy nehogy valamit elrontsak, ne történjen velem semmi, mert akkor mi lesz a kislányommal, amíg az apja haza nem ér a munkából, vajon biztosan megfelelően etetem, öltöztetem fel, eleget foglalkozok-e vele... Tehát én saját magamnak vagyok a probléma.

2021. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
#3-as vagyok. A lányom 14 hónapos.
2021. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
4, akkor még a dackorszakkal nem is találkoztál 🙊 (nem, ez még nem az)
2021. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom jól kezelem-e a dackorszakos lányomat.


Egyszerűen nem birok vele..


Gyakran nem tudok nyugodt maradni


Ez borzasztó

2021. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%

Na és ha nem? Az ugyanolyan korszak, mint a többi, átvészelni kell azt is.

Nem értem mit kell mindenbe belekötni, meg lepontozni, hogy 14 hónapos. Akkor nem 14 hónapos meg nem lány. Biztosan jobban tudja egy névtelen idegen milyen nemű meg korú :D

2021. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Felkészíteni az életre.

Arra, hogy más és más elvárásokat támasztanak vele szemben. Hogy ahogy egyre nő, nő a követelmény is, és ebben a differenciálásra, képtelen rugalmatlan oktatási rendszerben nagyon nehéz dolga van egy születésekor hendikeppel indult gyereknek (oxigénhiány miatti lassúbb fejlődés, normál iq melletti lemaradás)

2021. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
nekem még nincs gyerekem, de előre félek, milyen hatással lesz rá az internet, főleg a youtube. annyi idióta influenszer van, minden korabeli azokat fogja nézni, és nem tudom hogy kéne felkészíteni erre egy gyereket. hogy ne hogyje el a baromságait (itt főleg az ilyen jake paul félékre gondolok a sok szerencsejátékos, lootboxos hirdetéseivel, a pénzkeresős piramisjátékaival meg hasonlók). nyilván én felnőtt fejjel felfogom hogy kamu meg baromság az egész, de rengetek tizenpáréves gyerek bekajálja.
2021. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legnehezebb, hogy sose tudod biztosra, hogy amit csinálsz az jó-e. És mire kiderül, addigra sokszor már későm
2021. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!