Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baranya megyében szülési...

Baranya megyében szülési depresszióhoz értő szakembert tudnál ajánlani? Vagy aki a szülés utáni testkép elfogadásával foglakozik?

Figyelt kérdés
Kérlek írj róla pár sort ha van tapasztalat, köszönöm.
2021. jan. 24. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sz. Makó Hajnalka. Ő a szülészet-nőgyógyászat pszichologiajaval foglalkozik. Gyerekágy, párkapcsolat és szülés, stb. Biztos, hogy tud segíteni, én meg vagyok vele elégedve. Változásban pszichoterápias rendelő néven keresd a neten. 10 ezer egy alkalom.
2021. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, írok pár sort. Nagyon határozott, ő meg fogja mondani, ha fika van az orrodon. Tehát nem azt fogja mondani, amit hallani akarsz. De nagyon jó, nekem nagyon sokat segített. Én akkor mentem hozzá, amikor a második tervezett gyerekkel lettem terhes, és a férjem benyogte, hogy ő nem akar tovább családozni. Itt voltam egy egy éves gyerekkel egyedül, terhesen. Azóta elváltunk. A Hajnalka pedig lassan rendbe hoz. 15 hónapja járok.
2021. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!