Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baranya vagy Somogy megye...

Baranya vagy Somogy megye környékén élő anyukák, hová jártok kirándulni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Pécsi vagyok, hát szerintem a legkézenfekvőbb, hogy a Mecsekbe járunk kirándulni, gyerekként már keresztül-kasul bejártuk, apukám nagyon szeretett túrázni, úgyhogy jártunk mindenfelé. Most a hatéves fiammal szoktunk menni, bár sajnos nem olyan gyakran, mint az én gyerekkoromban, mert a férjemet elég nehéz kirobbantani itthonról :/ De amúgy a Mecsek számomra mindig jó kirándulóhely, annyi turistaútvonal van, hogy képtelenség megunni. Leginkább Óbánya környékén szeretek bóklászni, de bárhol másol is érdemes. Ha nem akarunk hegyet mászni, vagy kivételesen vizet is szeretnénk látni, akkor a Malomvölgyi tóhoz megyünk, mondjuk az ilyen laza séta, vagy piknik, nagyobb kirándulásnak nem nevezném. De szalonnasütéshez, játszáshoz, szaladgáláshoz tökéletes.

Abaligetre is érdemes elmenni, meg Orfű is jó hely, nem csak akkor, ha strandolni akartok. Most több nem jut az eszembe, pedig pár éve voltunk egy nagyon szuper helyen, de nem tudok rájönni, hogy hol :S De ha eszembe jut, akkor megírom :)

2015. máj. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Várok még tippeket:)

2015. máj. 20. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem pici gyerekeim vannak, velük nem igazán tudunk túrázni még. :) 2,5 éves és 8 hónapos.

Mi is Pécsen lakunk.

Orfű, Siklós, Püspökszentlászló, Malomvölgyi-tó, Tettye, TV-torony, Mohács, Szigetvár.

Szülők miatt Siófokon is szoktunk lenni, akkor Siófok, B.földvár, Dég, Fonyód, B.boglár.

2015. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!