Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dzsennifer és Dzsesszika név...

Dzsennifer és Dzsesszika név mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Ne csak a főkérdést nézzétek.

Az érdekel, mennyire gyakori NEM kisebbségi körökben.

Ismertek olyat, akit így hívnak, és nem oda tartozik?



2021. jan. 24. 18:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek nem kisebbségit
2021. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én Dzsenifer vagyok és magyar. Ne b#ssz ki a gyerekeddel ezzel a névvel. Első kérdés mindig mindnehol bemutatkozás után, hogy miért, cigány vagy?
2021. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem tervezek több gyereket, nem is akartam adni.

Egyszerűen csak azért jutott eszembe a kérdés, mert bàr tényleg fura ezzel az írásmóddal, és én is többnyire romákat tudok csak, sokkal régebb óta használatosak itthon (~30 év), mint egyéb hasonló kategóriájú nevek, és kíváncsi voltam, mennyire megszokott...

2021. jan. 24. 23:03
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nevekkel nem sok magyar szaladgál a világban.
2021. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek ilyen nevűt, aki magyar csak c.-at( Dzsesszika,Dzsenifer,

Dzsenna).

2021. jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én két Dzsenifert ismerek, egyik sem c. Mind a kettő szőkésbarna-hajú, kékszemű. Érdekes, eddig még ezen sosem gondolkoztam. :):) Egyik Dzsenifer áltsuliban volt osztálytársam huga, másik meg középiskolában volt évfolyamtársam. Dzsesszikából egyet sem ismerek, pedig az szerintem sokkal szebb név, mint a Dzsenifer. :):)
2021. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Van 2 ismerősöm, akik Jennifer néven vannak anyakönyvezve, ők is magyarok. Nincsenek külföldi rokonaik. Nekem nem engedik meg, hogy így írhassam a nevem, mert igazolás kell, hogy vannak külföldi felmenőim. Mindketten fiatalabbak nálam, úgyhogy nem értem.
2021. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Találkoztam 2 Dzsenfiferrel de ők "normálisan" írták. De ettöl szerintem még nem lesz gyakori,sőt a ritkák közt is ritka.
2021. febr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én lassan közel a 30-hoz elég sok Dzseniferrel nőttem fel és találkoztam már életemben, de mind magyar volt 😀 Nem gondoltam volna hogy roma név lenne 😅
2022. ápr. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!