Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik a legjobban...

Melyik név tetszik a legjobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Kincső, Zsolna, Lelle, Petra, Málna, Molli
2021. jan. 26. 16:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%
Petra.
2021. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
57%

Ha lányunk lett volna, kincső lett volna. Aztán sógoromék lecsaptak rá.

Petra is tetszik

A többi borzasztó.

2021. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
68%
Csak a Petra
2021. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%

Egy megfelelő vezetéknévvel szerintem mindegyik elfogadható.

Személyes ízlésem szerint a Kincsőt nem adnám semmiképp, a Lelle nekem furcsa és nem Balatonlelle miatt, hanem úgy amúgy, ha gondolok egy kislányra hogy "Lelle gyere ide" stb.. Nem tetszik.

Petra, Zsolna és Molli is szerintem rendben van, de a Zsolnát már hallottam Zsolinak becézve, az már enyhén dzsipós beütésű, ezzel vigyáznék.


Málna sose, beszélő nevet nem adnék a gyereknek. Pláne a Málna, egyszer felnőtt is lesz, nehéz fapofát vágni a kormányablakba ha ilyen névvel mutatkozik be valaki. Cuki, meg minden de én az ehhez hasonló neveket háziállatoknak tartogatom.

2021. jan. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
48%

Kincső- nem szép, nem is hangzik embernévnek, kutyának vagy macskának viszont nagyon jó. Én egy papagájt tudok Kincső névvel. Lehetne helyette Kinga.


Zsolna - férfi névnek hangzik, vagy inkább egy megye vagy falu nevének, lásd Tolna. Plusz könnyen csúfolható, "Zsolti tolna" nekem ez jutott eszembe, ráadásul ha a kölykök meglátják magyar kultúrális örökségünk ékes darabját, Vámpír Ági videóját, akkor a "Zsoli vagyok nem Zoli" megint alkalmat a cikizésre. Lehetne helyette pl.Zsanett.


Lelle - Szintén nem ember név, kutya,macska név, szitén földrajzi vonatkozású, Balatonlelle. Lehetne helyette Lili, Léna, Lara,Loréna.


Petra - normális név, bár nekem nem tetszik és már lerágott csont is, de messze a legvállalhatobb ezek közül. Én inkább Patríciát adnék hasonló stílusban.


Málna - ez csak egy közszó, amit nagybetüvel írtál, ettől még nem lesz név. Szintén kutya vagy hüllőnév.


Molli- Ilyen név nincs, ez csak ez külföldi becenév, így beírva egy személyiigazolványba garantált röhögés. Lehetne helyette Mira, Maja.

2021. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
79%

" "Zsoli vagyok nem Zoli"

=> Az a malac, Peppa kisöccse 🤣🤣🤣😍😍😍

2021. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
42%

Kincső, Zsolna és Petra? Nagyon csúnya!

Lelle? Azt hittem, hogy az fiú név!

Málna? Az egy gyümölcs!

A Molli sem favorit, de aranyos név, az a legszebb.

2021. jan. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
41%

Egyik sem! Válassz szebben hangzó nevet!

Ha nagyon muszáj választani, akkor Lelle, vagy Málna, de amúgy sosem adnám ezeket a neveket.

2021. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
53%
Pontosan mit/kit is akarsz elnevezni???
2021. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%
Kincső, Zsolna kifejezetten tetszik.
2021. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!