Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Odett névről mi a véleményetek?

Odett névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 22:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is tetszik. Egy embert ismerek ezzel a névvel, Odinak becézik. Nekem pl. nem a Garfield jut eszembe, mert a rajzfilmben Ubul a kutya. A Barbie és a hattyúk tavában így hívták a lányt, nekem ez ugrik be:)
2021. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Nekem annyira nem tetszik.
2021. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%

"A Barbie és a hattyúk tavában így hívták a lányt, nekem ez ugrik be:)"


Nem mondod! Az eredeti Hattyúk tavában is így hívták. Biztos Csajkovszkij is a Barbie mesébôl vette az ötletet.

2021. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%

13, most komolyan ezert pontoztal le?

Mert nem Csajkovszkijt írtam?

Ne haragudj már, hogy a 3 éves gyerekemmel a Barbiet nézzük és nem az eredetit. Tényleg ekkora baj, hogy nekem ez jut eszembe?

Nagyon tudlak sajnalni.

Ez az én véleményem volt, válaszoltam is a kérdésre, veled ellentétben.

2021. jan. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem különösebben tetszik, valamiért egy kövér operaenekesnő jut eszembe róla.

De amúgy vállalható név.

2021. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%
1ik lexebb; egyik kedvenc nevem. Amúgy becézni nem becézném, de amúgy a Detti nem rossz; de inkább azért nem becézném; mert azért Odettnek kimondva simán, mégiscsak szebb, kecsesebb, elegánsabb; nekem tehát valahogy jobban esik kimondani; de nincs baj a Dettivel se, de tehát szerintem sima Odettként jobb, theát nem becénzém.
2021. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!