Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek az Odett...

Mi a velemenyetek az Odett nevrol?

Figyelt kérdés
Szeretnem a kislanyomnak adni ezt a nevet,de erdekel masok velemenye is. 1,5het mulva jon a kis manom!
2017. febr. 5. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Őszintén szólva nem igazán tetszik. Inkább Linett, ha muszáj franciát.
2017. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Szép név, ritka, de nem a most divatos borzalmas név, én nyugodt szívvel adnám.
2017. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Tetszik, normális, szép név.
2017. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Szép név! Szerintem egyaránt jó gyermeknek és felnőttnek is, így nem kell majd szégyenkeznie ha felnő.
2017. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
38%
Ne haragudj, de nekem nem tetszik :( Nekem valahogy nyers és kissé erőszakos hangzása van
2017. febr. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Imádom!Az egyik barátunk ikerkislányát is így hívják.
2017. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Első vagyok. Majdnem mindenkit lepontoztam, mert gondolom Odett párti pontozott le. Én is tudok dedózni. Azt hittem lehet őszintén válaszolni.
2017. febr. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7: mert ez eszedbe sem jut, hogy akik veszik a fáradtságot és válaszolnak, azok általában normálisak, és vannak, akik direkt csak pontozni járnak ide. Na most rajtuk nem tudsz "bosszút állni". De ha most boldogabb lettél a pontozástól, akkor hajrá, legalább nem kell sok az örömödhöz :)
2017. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Oké hetes, és remélem hogy ezek után nyugodt lesz majd az éjszakád. Mert az enyém az, a lepontozás ellenére is, mert nem érdekel. Egyébként utolsónak igaza van, sokan nem válaszolnak csak lepontozgatnak, mert a korlátolt értelmi képességeikkel nem fogják fel a piros vagy a zöld gomb funkcióját.
2017. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Tudom hogy nagy butasag de nekem egy nagyon duci lany jut eszembe, a hangzasa miatt :)

A 7-esnek meg gratulalok az agyi kepessegeihez :) :) NEM a normalis valaszolok szoktak pontozgatni, es gyerekesebb vagy mint az ovodas fiam.

2017. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!