Ez ovuláció lehetett?

Figyelt kérdés

Clostit szedek, ez volt a 3.hónap. Voltam uh követésen, pénteken látott egy 21 mm-es domináns tüszőt és egy 19 mm-est a másik petefészekben. Tegnap este olyan fájdalmat éreztem, amit eddig soha. A jobb oldali petefészeknél, mintha beleszúrtak volna egy tűt, nagyon fájt és a méhem is fájt nagyon. Nem görcsszerűen, hanem rendes fájdalom volt. Nem használok ovulációs tesztet, soha nem tudtam rajta értékelhető eredményt produkálni (3 hónapig próbáltam, eredménytelenül, rengeteget pénzt elcsesztem rá).

Régóta figyelem a jeleket, ilyen eddig nem volt soha, ez lehetett végre az?


2021. febr. 1. 13:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem néha szokott lenni hasonló peteéréskor. Simán lehetett, vannak, akiknek ilyen fájdalommal jár a tüsző megrepedése. Van, akinél pici vérzéssel is jár.
2021. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia

Nem tudom olvasod e, de akkor fogant a fiam🙂 naptár szerint pontosan. Most lesz 4 hónapos.

2022. febr. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!