Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatív az lh-teszt, attól...

Ha negatív az lh-teszt, attól még lehetett ovum?

Figyelt kérdés
Október 21-28ig volt vérzésem, november 4-én kellett volna lennie az ovunak, de előtte és aznap is negatív volt az ovu teszt. Lehetett úgy ovu, hogy nem mutatta ki a teszt? Vagy csúszik az ovum?

2020. nov. 5. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ovu tesztet használni hosszabb ideig kell. Mensi első napjától számolj vissza 16-ot mert a luteális lehet olyan hosszú is meg még 2 napot, hogy biztos ne maradj le

Tehát 18 napot visszaszámolva kell elkezdened. És egészen a pozi teszt utáni első negatív napig. Ha eddig nem használtál nem tudhatod mikor van és azt sem neked milyen hosszú a luteális szakaszod. Mivel 12-16 nap is lehet azért az már 4 nap és simán lemaradhatsz róla. Lehet, hogy már volt ovud, de az is lehet, hogy később lesz.

2020. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mióta elmúlt a vérzés, azóta tesztelek minden nap.
2020. nov. 5. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj még :) ha esetleg erősödés látszik, de pozi mégsem lesz akkor lehet csak érzékenyebb teszt kell. Ha meg erősödés sem látszik akkor lehet nincs ovud. Tesztelj még hátha csak később illetve szerezz be érzékenyebbet. Nekem a 25-ös soha nem mutatta a 20-as viszont szépen. Sajnos az ovu tesztet ki kell tapasztalni, nem mindig sikerül elsőre. Sok sikert!
2020. nov. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
10-es erősségűt használok, egyre halványabb. :(
2020. nov. 7. 08:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos most nincs ovud. Ha a kövi ciklusban sem lesz keress egy dokit.
2020. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Arra sincs esély, hogy később lesz?
2020. nov. 7. 16:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha van elég teszted teszteld végig a ciklust. Lehet később ovud, ezt előre nem lehet tudni, de akkor jó hosszú ciklussal számolj majd. Én tesztelgetnék.
2020. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Teszteltem, jóval erősebb, mint a tegnapi, reménykedek :)
2020. nov. 7. 17:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Na akkor lehet tényleg csak csúszik :) sok sikert! Hanyadik ciklusnapon jársz?
2020. nov. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A mai nap a 19.

Ma is teszteltem, és ugyan olyan lett mint tegnap, se nem erősödött, se nem halványodott. Reménykedhetek?

2020. nov. 8. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!