Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek 9...

Milyen ajándékot vegyek 9 éves lánynak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
Inkább olcsóbb ajándékot vennék, gondoltam könyvet, de nem tudom mi érdekli a 9 éveseket
2010. aug. 16. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

vegyél könyvutalványt és abból azt vesz amit szeretne

vagy a H &M ben van általad választott összegben feltölthető ajándékutalvány ott vannak csini ruhák és ékszerek kis táskák

5000 ért már sok mindent kaphat.

2010. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Bár én már nem ez a korosztály vagyok, de engem 9 évesen érdekelt az emberi test, ilyen játékos könyvet kaptam a nagypapámtól, állítom nem volt olyan nap hogy ne vettem volna kezembe.. még mindig megvan valahol..:D de a címére nem emlékszem, de szerintem az ilyesmi érdekelheti, vagy esetleg a kedvenc állatáról egy könyv, vagy csak egy állatos könyv, szerintem ez jó ajándék lenne. Mondjuk tőlem anyuék mindig megkérdezik mit kérek a szülinapomra kapok egy pénzösszeget hogy az a max. és úgy választok, én úgy vagyok vele hogy én tudom a legjobban hogy mit akarok. :D ez nálunk így megy..:D és örülök neki :D amikor kisebb voltam kaptam egy csomó felesleges dolgot, vagy kettőt egy dologból..szóval azóta így van.

Elnézést hogy hegyi beszédet írtam.:D


Üdv. 15/L

2010. aug. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!