Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kisfiúnak születésnap...

Két éves kisfiúnak születésnapjára ajánlanátok olyan játékot, ami olyan, mint a Lego Duplo, de azért egy picit olcsóbb kategória? (Autókat imádja)

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt ajánlom, Abrick (francia) márka, én is ilyeneket szoktam venni a kisfiamnak, nagyon szereti és rengeteg járműves is van. A linkelt webáruháznál ráadásul ingyenes a szállítás, értékhetártól függetlenül!

2011. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanitt nézd meg az Unico építőjátékot is, az kb ugyanaz, mint a Duplo. A Mega Blokcks-nak a mini változata is jó, ez kompatibilis a Duplo-val is.

Van még a jdlt építőjáték, keress rá neten (most nem enged valamiért linkelni).

Az Arbrick nekünk nem vált be, sok vékonyka anyagú elemmel találkoztunk (több készletünk is van), amik meghajoltak, elrepedtek stb. :-S De lehet hogy csak mi vagyunk ilyen pechesek.

2011. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Köszi,hogy feltetted ezt a kérdést,hasznos volt számomra.

Kisfiam decemberben lesz 2 éves és imádja a markolókat,épitő játékokat.

Ezek egész elfogadható árban vannak.

2011. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

unico az duplo kompatibilis

sajnos a duplot mindenhol aranyarban mérik :(

2011. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!