Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 72 órás tabletta után járt...

72 órás tabletta után járt úgy valaki, hogy negatív volt a teszt mégis terhes lett?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek,megjött azóta 2- szer,csináltunk tesztet is, negatív, de terhes tünetei vannak, hízott, főleg hasra, hányingere van .

Nagyon aggódunk, így is lehet terhes?


2021. febr. 7. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás tabletta nagyon betud kavarni, ha csinált tesztet, 2x megjott akkor tuti nem terhes. Ez a tabletta egy akkora hormon loket, hogy az lenne a furcsa ha nem lennének terhes tünetek, több vagy kimarado menzesz. Csak sajnos az orvos nem mondja ez ezeket, csak felirja, vedd be és kész.
2021. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha fél évre összekavarodik a szervezet, az esemény utáni tablettánál az is normális. Ez egy hattttttalmas hormonadag, nincs min csodálkozni. Nem terhes a barátnőd, nyugi.
2021. febr. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Brutális mellekhatásai vannak, probáljátok többet ne erre alapozni a védekezést. Fiatal szervezetnek meg pláne nem tesz jót, előre védekezzetek.
2021. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdés kiírása óta mi a helyzet barátnőddel de nem kell aggódnia,szépen lassan visszáll minden. Nekem is (sajnos) szükségem volt esemény utáni tablettára még januárban,azóta kétszer megjött és négyszer teszteltem negatívat. Azóta is folyamatos enyhe hányingerem van de már nem olyan vészesen, mint az elején. Én pl. fogytam,de az emésztőrendszerem sem a régi azóta. Mindenkire másképp hat(szerencsésebbek szinte meg sem érzik). Nagyon tönkre tudja vágni az addig jól működő szervezetet , úgyhogy semmiképpen nem ajánlott sokszor használni. Én egy életre tanultam az esetből és soha többé nem szeretném bevenni ha nem muszáj, mert nagyon nem tett jót. Ti is okultatok belőle remélhetőleg:)
2021. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A tabletta 99%-os biztonsagot ad. Ott valami hiba, problema lehetett.
2021. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!