Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Szeretném a tapasztalaitokat...

Szeretném a tapasztalaitokat kérni abortusz ügyben 19 éves vagyok és hát megtörtént a baj a 72 órás tabletta sem segített 6 hetes terhes vagyok, esetleg valaki felvilágosítana hogy ez hogy zajlik? mennyi idő? és ilyenek nagyon sokat segítene

Figyelt kérdés
#abortuszravárok #nagyonfélek #segítsetek

#abortusz #sajnosnemtudom megtartani #nagyonsajnalom #megtortentabaj #tinivagyok
2021. jan. 26. 17:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
2021. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Amikor a nőgyógyász megállapítja az élő terhességet, megkérdezi, hogy szeretnéd-e megtartani. Lehet, hogy valamilyen burkolt formában teszi, de ez a kötelessége. De nyugodtan jelezheted te is, hogy abortuszra szeretnél menni. Mindent el fog mondani a továbbiakról.


Nagyjából két hétig tart elintézni, de a vírus miatt ez lehet jóval hosszabb is, ezért minél előbb kezdd el. Legkorábban akkor történhet meg a műtét, amikor már van szívhang. Legkésőbb a 12. hét betöltése előtt.


El kell menned a családvédelmi szolgálathoz egy beszélgetésre, majd néhány nap után visszamenni, és ha még ekkor is akarod, akkor adják ki a szükséges papírt. Adnak egy csekket, befizeted és egyeztetsz a helyi kórházzal. Ők elmondják, ha kell előzetes vizsgálat.

2021. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Kitartást!!!
2021. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
70%

Te jo eg, teljesen ledobbentem, h van, aki még a privát szamat is megadja egy ilyen oldalon... ennyi erővel en is felhivhatnam... csak úgy...

Aranyos gesztus, de szerintem ez kicsit sok.


Kérdező, nagyon sok kitartást kívánok neked!!! Felettem leirtak, most mi fog történni...

A műtéttol ne félj, nem olyan rossz, mint amilyennek tűnik. Sajnalom, hogy ez történt:(

Majd írj, ha gondolod, hogy hogy vagy!!

2021. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm h segítetek 🥺 picit megnyugodtam
2021. jan. 27. 20:13
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos 19 éves vagyok még tanulok nem dolgozom nincs annyi pénzem hogy egy biztonságos hátteret teremtsek ennek a kis életnek és a párom is tanul meg sajnos, nincs más választásunk védekeztünk és a 72 órás tablettat is bevettem hogy ezt megakadályozzam de sajnos a sors nem így hozta elmondhatatlanul szomorú vagyok hogy ez most következett be és nem mondjuk pár év múlva.
2021. jan. 28. 19:04
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Es a szuleid, nem segitenenek?
2021. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Mi köze van ehhez a szüleinek..? Felnőtt emberek, alapvető, hogy úgy vállalnak gyereket, hogy saját maguk meg tudják teremteni a szükséges anyagiakat es egyebet, nem pediglen nyakára és pénzére szülünk.
2021. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
Eleg szomoru hogy itt tart a vilag, hogy nem tartanak ossze a csaladok, es egy kis unoka nem aldas..
2021. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Tévedés, az a nagyon! szomorú, hogy lassan ott tartunk, hogy a világ legtermészetesebb dolga csupasz hátsóra, más nyakára és pénzére szülni! Ahogy az is szomorú, hogy mind emiatt még a szülők vannak vegzálva, mert mégis hogyan gondolják. Ész megáll, de tényleg.

Miért lenne bármelyik szülőnek kötelessége és feladata a felnőtt gyereke helyett átvállalni a felelősséget és plusz terhet vennie a nyakába? Aki gyereket akar, az teremtse meg hozzá a szükséges hátteret és ne mástól várja a sült galambot! Szépen nézünk ki, hogy emiatt is a szülő a hibás.

2021. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!