Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kis segitséget kérnék,...

Egy kis segitséget kérnék, hogy mit illik vinni babalátogatásra kislánynak, aki 3 hónapos? lent folyt..

Figyelt kérdés
Nővérem unokája, akivel nagyon jó a kapcsolatunk, de nem nagyon van ötletem, hogy mostanában mit szoktak vinni a babának és az anyukának, ha meglátogatják? Minden ötletet előre is köszönök!!!

2021. febr. 8. 11:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Mostanában aki jót akar, az kérdés nélkül semmit.
2021. febr. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
Pelenkát, az mindig nyerő!
2021. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Anyukának valami édesség, gyümölcs. A kicsinek csörgő, babakönyv, ruha, ilyesmi
2021. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én mindig megkérdezem az anyukát, mire van szükségük. Így biztos nem veszek felesleges dolgot. Pelust is szoktam vinni, az úgyis fogy,de azt is megkérdezem milyen márka és mekkora méret.
2021. febr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Én vagy rákérdeznek hogy mire van szükségük, vagy esetleg ajándék kártyát adnék. Ha mindenképpen tárgyat szeretnél, akkor esetleg egy játszó szőnyeg ?
2021. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
2 nem biztos. Én már mikor 3 hős volt mosit használtam. Meg az se mindegy milyen mert mindenki mást szeret
2021. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi ajándék kártyát kaptunk, a gyerek pelust, ruhákat, én gyümölcsöt, deszertet.

A ruhával vigyáni kell, mi pont nem tudtuk ráadni, mert mikor 3hós volt nyár volt, akkor kaptuk, azt téli pulcsit hoztak, amibe 9hó volt beírva, így kiszámolták. De mire tél lett, kicsi lett rá.

2021. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
6.#, nyilvánvaló, hogy előtte rákérdeznék! Ezért nem kellene lepontozni!
2021. febr. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Kérdezd meg az anyukáty mire van szükség. Ha szerénykedik, akkor én ezeket raknám ajándéktáskába: Sensitive öblítő, popsitörlő, puha babakönyvecske, szülőknek gyümölcs, csoki, házisüti.
2021. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Én se értem,miért 0 aki pelenkát írt.. iszonyat sok fogy belőle, popsitörlőből is. Én azoknak mindig örültem, meg anyának is lehet valami gyümölcs,csoki, etc. Természetesen meg kell kerdezni a márkát és a méretet.
2021. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!