Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyatejes lassan 3 hónapos...

Anyatejes lassan 3 hónapos babának kell mindennap székletelnie?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nem mindennap kakil ez normális? 100% anyatejes szélcsővel rá segítem sok kaka jön
2020. máj. 23. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Normális és ne szélcsövezd mert akkor hozzáfog szokni és mégnehezebben fog menni neki a kakilás, nem tanulja meg használni az izmokat. Elég, ha heti 1x kakil vagy 10 naponta, teljesen normális.
2020. máj. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell


Viszont a szélcsövezéshez hozzá tud szokni..

Káros a gyakori használata

2020. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Én sem javaslom a szélcsövet. Normális 10 naponta is mint az előző hozzászóló is írta.

Pláne növekedési ugrás környékén.

Az én kisfiam is néha nehezen kakilt. Nagyjából 3 hónapos koráig hasfájós is volt, de egyszer sem szélcsöveztem. Szépen megtanulta használni az izmait. Most 6 hónapos és semmi gondja, pedig a hozzátáplálás miatt változott is a végtermék állaga.

Én csak utolsó eszközként nyúlnék a szélcsőhöz.

2020. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hasfájás miatt kellett szelcsovezem. Mostmár hanyagolom csak fura hogy nem kakil minden nap viszont ha ra segítem rengeteg jon ki. De mostmar nem csövezem semmi -képp remélem meg nem késő
2020. máj. 23. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha heti 1x kakil az is normális
2020. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra számolnod kell, hogy most egy ideig rosszabb lesz, de kitartás, menni fog.
2020. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
De jó nektek! Az én babám három hónaposan még mindig minden evés után kakil 🤣
2020. máj. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!