Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen baba-mama oldalak...

Milyen baba-mama oldalak vannak ahol hirdethetném, hogy gyermekfelügyeletet vállalok? Ezen kívül még hogyan tudnám magam hirdetni? (többi kérdés lent)

Figyelt kérdés
Segítségre lenne szükségem az ügyben,hogy hogyan hirdessem azt,hogy gyermekfelügyeletet vállalok? A neten 2 helyen már adtam fel hirdetést,nyomtattam ki papírra is,hogy majd kiteszem őket.Tudtok olyan oldalakat,ahol ezt megtehetem? Fejér megyei vagyok egyébként.Szükségem lenne plusz jövedelemre,fontos lenne,ha kapnék munkát.Légyszi segítsetek!
2010. aug. 17. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
www.tisztababa.hu
2010. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is Fejér megyei vagyok, és nálunk a gyermekorvosi rendelőben van egy hirdetőplakát, oda vannak ilyenek kitéve. Ja, meg a védőnőnél is. Bár ez nem netes oldal, de szerintem ez jó hely a hirdetésre.
2010. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, még a vaterán is szoktak hirdetni ilyesmit, bár az az oldal nem épp erre lett kitalálva, de azért ott is meg lehet hirdetni. Végül is azt elég sok anyuka nézi.
2010. aug. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!