Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás abbahagyása után...

Szoptatás abbahagyása után mikor lesz kb az első menstruáció?

Figyelt kérdés
Kislányom elutasítja a cicit, nem tudok mit tenni, 1 éves elmúlt, nem fogom erőltetni természetesen. Tejem van még, így mikor számíthatok az első menstruációra? Teljesen el kell apadnia a tejnek, s utána?

2021. febr. 22. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szoptatás alatt jött meg a 4. honapban. Azóta is szoptatok, 14 hónapos és minden hónapban megjött azóta, igaz még nem pontos.
2021. febr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is közben jött meg. 3 hónapos volt a fiam. Onnantól nem fogadta el az anyatejet és el is apadt egyik napról a másikra.
2021. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szoptatas alatt jott meg, egy eves volt a kicsi. Semmi valtozast nem vetteme szre a tejmennyisegben, azota is szoptatok (eltelt mar igy 7honap)
2021. febr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt senki meg nem tudja mondani innen. A nőgyógyász tud tippelni a méhnyálkahártya vastagságából.

Elsővel 8 héttel a szülés után jött meg igény szerinti nagyon gyakori szoptatás mellett.

Második gyereknél pedig 5 hónapos korában, azóta is rendszeres pontos, most lesz 2 éves és még mindig szoptatom.

2021. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Baratnom 3evig szoptatott, addig nem volt menstruacioja. Abbahagyta a szoptatast, csak utana kb. fel evvel jott meg neki. Igen, ez nagyon individualis....
2021. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ugy erzed sokaig nem jott meg es mar kellene, nem okes.. hivd fel az orvosod, kerdezz ra. Az en dokim pl. e-mailekre is valaszol.... Azt hiszem fel ev meg okes, de utana kellene egy kivizsgalas.
2021. febr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. febr. 22. 14:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jott meg meg es masfel eves a gyerekem. (szopik mondjuk meg parszor, foleg alvas elott) Nekem azt mondta a nogyogyasz, hogy ha abbahagytam a szoptatast es fel evvel kesobb sem jott meg, akkor foglalkozik vele. Addig "normalis"
2021. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt senki sem tudja megmondani. Van, akinek megjön aktív szoptatás közben is, másnak az abbahagyás után is hónapokat kell rá várnia.

Nekem 8 hónapos volt a fiam, amikor megjött. Azóta eltelt 1 év és még mindig szopizik, pedig azóta már pocakba a tesó is.

2021. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!