Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruáció szoptatás abbahagy...

Mókica84 kérdése:

Menstruáció szoptatás abbahagyása után (aggódnom kellene? ) bővebben lent (bocs h hosszúra sikeredet! )

Figyelt kérdés

Soha nem volt rendszeres menstruációm ezért egy ideig fogamzásgátlót szedtem aztán a párommal úgy döntöttünk h jöhet a baba ezért abba hagytam.A baba születés után a gyermekágyi folyást követően 23napra megjött a menstruációs vérzésem 2* is.A 3. menstruációm alatt már Azália fogamzásgátlót szedtem mivel szoptattam,de ettől a vérzésem több mint 10napig tartott és ekkor is úgy múlt el h már a 7.ik naptól nem szedtem.Ezért végleg lemondtam róla.Sajnos azonban 4napja már nem szoptatok(nem fogadja el a cicit)de a menstruációm már múlt szombaton meg kellett volna jönnie(28.nap) de még mindig semmi.

A héten a párommal 2*szer voltunk együtt gumi nélkül(tudom h hülyeség volt)

Nem tudom h közre játszik-e a szoptatás abba hagyása abban h nem jött még meg?(de reggel még szopik egy keveset)

más is volt így?


2012. jún. 28. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes is, de az is lehet, hogy csak nem rendezödött még a hormonháztartásod.
2012. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!