Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kis húgom le esett az...

A kis húgom le esett az asztalról, 5 nap múlva lesz 7 hónapos, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
A baleset úgy történt, hogy a mostoha anyám elkezdett főzni, és addig vigyáztam a kis babára, elég nehéz már sokáig fogni,mert nagyon kézbe van szokatva és, ha lerakom sír. Így bele ültettem a kis székébe, ami úgy van kialakítva, hogy szinte fekszik benne, felraktam az asztalra, mert játszottam vele és szórakoztattam, a konyha ott van az asztaltól kb 2 méterre, egy 5 másodperc volt az egész, ott hagytam addig oda adtam neki egy kis játékot, amit tud rágni, megnéztem, hogy hogy halad a főzés és annyit hallottam, hogy a kis szék borult, annyira megijjedtem, hogy egyből oda szaladtam hozzá, de sajnos már megtörténr a baleset, és ott feküdt a földön, egyből m. Anyum felkapta, azután nem tudom mimtörtént, mert annyira megijjedtem, hogy elkezdtem magamat hibáztatni és sírtam, külsőleg semmi nyoma az esésnek, a viselkedése se változott a baba ugyanúgy gurul, "áll" sikkangat, nevet, kacag, harapja a kezét, emeli a fejét, erős, a nyakát is szépen fordítja, követ dolgokat stb.. érdemes elvinni orvoshoz? Én személy szerint nagyon ragaszkodom hozzá,hogy mmegnyugodjak és tényleg bizosak legyünk abban, hogy nem történt semmi komolyabb baj. Nagyon rossz látvány volt ott látni őt a földön, soha nem gondoltam volna, hohy történni fog ilyesmi dolog a kis húgommal..

2021. febr. 22. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Majd az anyja eldönti.
2021. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a fotelból estem le annyi idősön. Anyám szépen felöltöztetet, felültetett, kipárnázott, hogy legyen rólam egy jó fénykép, de mire fényképezett volna, leestem a fotelből. :D

Semmi bajom se lett.

2021. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változik a viselkedése,nem lesz aluszékony, nem hány,akkor nem hiszem,hogy baja van. Én is 5 hónaposan este le az ágyról, fejjel előre. Semmi bajom nem lett.
2021. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

75 cm az asztal.. Kőre esett?


Nehéz megmondani, később is kijöhet rajta valami. Hogyan esett? Van rajta púp?


Amikor az én gyerekem feje koppant 45 cmről(ágy) a parkettába semmi baja nem lett, pedig csak 6 hónapos volt. Aztán nemrég állásból elcsúszott a fürdőben, agyrázkódása lett. Egyből hányt fáradt és zavart volt, de másnapra semmi baja sem lett 6 évesen.


Elvileg a babák strapabíróbbak ilyen szempontból, rugalmasabbak a csontjaik, a homlokuk jól ki van párnázva.. Tudni kellene hogy ért földet, mijét ütötte meg. Lehet popsira esett, vagy lábra, aztán dőlt el, szóval nem feltétlen lett komolyabb baja. Mázli, hogy a széke nem esett rá.

2021. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudjuk hogy eshetett, a hangra lettem figyelmes, es egybol rohantam oda hozza, de mar akkora megtortent a baleset, de semmi pup a fejen, se utes nyom a testen, es jol van, nem faradekony kb 3oraja aludt utoljara, de meg mindig birja :D most jatszottam vele, kacag,sikit,reagal hangokra. Hanyni csak a tapszertol szokott, most nemreg kapott, attol hanyt egy picit, de az elott kapott baba pépet is, attol nem.
2021. febr. 22. 19:11
 6/6 anonim ***** válasza:
K.sokat fog még elesni, mikor járni tanul, meg úgy alapból, gondolom anyukád ezért sem aggódik.
2021. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!