Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25-30 közötti, tartós párkapcs...

25-30 közötti, tartós párkapcsolatban élő párok! Hogyan látjátok, tudtok/szeretnétek gyermeket vállalni a következő 5-10 éven belül?

Figyelt kérdés
Írjatok okot akkor is ha igen, akkor is ha nem. Kíváncsi lennék a véleményekre!

2021. febr. 28. 20:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%

Igen, mert szeretem a férjem és neki családdal teljes az élet.


Nem, mert nincs előttem egy jó anyamodel. Nem tudom, hogyan kéne jó anyának lennem. És nem akarom megnyomorítani a saját gyermekem.

2021. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
30 vagyok, de a párom idősebb, ő 37. Októberben hazasodunk, utána szeretnénk gyereket vállalni.
2021. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
Sajátot nem, mert felelőtlenség ebben a mai világban gyereket szülni, de az a terv, hogy örökbe fogadunk Dél-kelet Ázsiából mert amúgy jó lenne egy gyerek, csak a mi értékrendünkbe ez inkább illik, mint szülni.
2021. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
28 vagyok, a férjem szintén. Nem tervezünk gyereket, mert úgy látjuk sokkal több munkával jár, mint örömmel, munkánk meg így is bőven van. A férjem jobban hezitál, de 5 éven belül biztosan nem akar ő sem. 10 éven belül lehet, hogy szeretne, (róla jobban eltudom képzelni, mint magamról), akkor majd elgondolkodunk hogy mi legyen.
2021. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
29 vagyok, a feleségem 28. Van egy 3 éves lányunk és szeretnénk még gyereket, de sajnos nem akar összejönni, most vizsgáltatjuk ki a helyzetet.
2021. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

29 vagyok, a párom 37.

Külföldön élünk, van saját házunk, autó mindkettőnknek, anyagi oka nem lenne, beszéltünk róla, de igazán nem akarja egyikünk sem.

Szeretjük a mostani életünket.

Egyébként támogatunk anyagilag egy (afrikai)gyerek alapítványt, turiba szoktam venni nagytételben gyerek/baba ruhát, könyveket, amit olyan helyre adunk ahonnan szintén Afrikai gyerekek kapják meg.

2021. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
29 vagyok, parom 28, en nem szeretnek sajatot, a parom igen :D De nem most. Szoval majd valami lesz.
2021. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Huu 7es.

Pedig ezt minél előbb tisztázzátok mert ebből később baj lesz.

Ha pedig nem egyeztek akkor ne is húzzátok egymás idejét mert abbol is nagy harag lesz a későbbiekben.

2021. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

25 vagyok, párom fiatalabb. Ő most még nem akar gyereket, de az 5-10 eves tervünkben mindkettőnknek benne van a családalapítás. Máshogy nem is működne, hogy egyikünk akar, a másik meg nem. :)

És azért akarunk, mert nekünk a gyerek egy vágy, nem pedig egy teher. De ezt mindenki maga dönti el. :)

2021. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%

29 vagyok, párom szintén.

Nagyon szeretnénk babát és vagy idén vagy jövőre bele is vágunk a baba projektbe. Eddig minden időnket a munkára fordítottuk, hogy megteremtsünk egy biztos egzisztenciát és bátran itthon maradhassak a picivel amíg nem megy oviba. Meg hát jó volt kettesben is élni, nagyon szép időket éltünk meg kettesben, de most már mindketten érezzük hogy szintet léphetünk.

2021. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!