Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 9 hónapos kislánynak...

Egy 9 hónapos kislánynak milyen ajándékot vinnétek mikor mentek látogatni?

Figyelt kérdés
Volt munkatársam kislánya és most találkozom azóta először velük

2021. márc. 1. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
valami plüssállat, vagy csörgő?
2021. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valami korának megfelelő képességfejlesztő játékot, esetleg valami kis egyszerű gyerekeknek való hangszert.
2021. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Kb barmit ami megtetszik és elég nagy hozza, hogy ne tudja lenyelni. Az en fiam egyébként ebben a korban ezeket vackokat szerette a legjobban amiken ha gombokat nyomogatott énekelt meg számolt neki meg ilyenek.
2021. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Én olyat vinnék, amit nem pont aktuális, hanem már jó is lehet. Azzal tovább tud játszani. A könyvek pl 9 hónaposan kezdték érdekelni. Konkrétan ezek:

[link] (ebben kivehető korongok vannak, imádja kiszedni, visszatenni, hurcibálni)

[link] (ebben elhúzható ablakok vannak, és a könyv szélén megjelenik egy másik figura, eleinte csak ez a része tetszett neki, aztán már maga csinálta)

[link] (hasonló mint az előző)

2021. márc. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság nem tudom milye van már, mikor munkatársamat kérdeztem, hogy szeretnék ajándékot vinni neki és mit vigyek azt mondta, hogy nem várja el és ne vigyek semmit. De még is csak illik úgy hogy szeretnék. Köszönöm az eddigi ötleteket 🙂
2021. márc. 1. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én állatfigurás fürdőjátékokat vinnék, szerintem.
2021. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapos baba tőlünk ajándékba kutyás (meg azt hiszem dinósat is) fürdőjátékot kapott. A kutyákért ida meg vissza volt akkor. Szerintem ez tök jó, mert ő például nem csak fürdésnél használta, hanem amúgyis és mivel gumiállatkák, így szerette rágni is.
2021. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél 1 kg almát és 1 kg banánt, de komolyan. Ma a legtöbb gyereknek tényleg szinte minden elképzelhető játéka megvan, és mire mindenki visz neki ajándékot, lesz vagy 5 csörgője, 8 rágókája, és 3-4 tornyos építője, hogy a többiről ne beszéljünk.
2021. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9 hónapos a kislányom. Vmi színes könyvet szeretnénk most neki, meg olyan játékot amit tud húzni és gurul. De a banán is favorit tényleg! ;)
2021. márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!