Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spartan csepphintával mik a...

Spartan csepphintával mik a tapasztalataitok? Miért ennyivel olcsóbb mint pl az indigó?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk egy másik márka van, soha nem ült bele, hiába erőltettem, 1 éve fel van már téve, 3 és fél éves a lányom, hülyeség volt megvenni azt a hintát, most abban tartom az ágyneműt.
2021. márc. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat, remélem nekünk azért beválik majd, fejlesztési céllal veszem, szenzoros gyereknek.
2021. márc. 2. 11:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez, én is fejlesztésre vettem, mert nem beszélt és elvileg szenzoros, bár szerintem nem az. Nekem nagyon tetszett a csepphinta és remélem nektek beválik, egyebként mi az auchan-ban vettük, olyan 6 és 8 ezer ft között volt az ára, minősége teljesen jó. És majd kell venni egy forgószemet, hogy tudjon forogni a hinta, azt nehéz volt találni.
2021. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyerekem utálta, kétszer is hányt benne. Úgy hogy ki is dobtuk :(

A kerti hintát és a fészek hintát imádja azzal nincs gond

2021. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi nem rég vettük a lidlben. Szerintem teljsen jó. Kisfiam szereti.
2021. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!