Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik rollert vennétek egy...

Melyik rollert vennétek egy 2,5 évesnek? YBike Glider vagy Spartan 4 kerekű? Van valakinek tapasztalata valamelyikkel?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2016. márc. 28. 03:00
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
mind a kettő tökéletes
2016. márc. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tothp ***** válasza:
100%
A semminél jobb. Sajnos ezek egészen másképp működnek, mint az igazi kétkerekűek. A gyerekek ugyan könnyen tanulnak, de zavarhatja majd az "átállás"
2016. márc. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4kerekűt semmi képpen,az én kisfiam ugyan ennyi idősen kapta.El akadt a lába,nehéz volt hajtani.Ugyanezek viltak a gondok a vele egy ídős gyerekek rollereivel us.Kapott egy 3kerekűt és már könnyebben ment vele.Most 4éves már két kerekűje van.
2016. márc. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk én egyiket sem. Nálunk ilyen családi vonás,hogy törjük zúzzuk magunkat a rollerral:)

Én 4 évesen szétvertem a homlokom,akkorát zakóztam vele,még most is látszik a heg. Az 5 évesem a karját törte el,a másik gyerekem szintén 5 évesen meg orrát zúzta be.

Na én azóta félek tőlük. Mondjuk már a gyerekeim is:)

2016. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem a kérdésre válaszolok:

Egyiket sem, kétkerekűt vennék.

A lányom 2 év 8 hónaposan ezt kapta, és tökéletesen megy vele.

[link]

2016. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!