Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kókusz matracot hogy tisztítsa...

Kókusz matracot hogy tisztítsak ki?

Figyelt kérdés
2 éves a kókusz matrac a gyereknek, de jön a második baba és ő is ezt fogja használni, csak ki kellene előtte tisztítanom. Egy huzat van rajta ami cipzáros, alatta meg a kókusz rost mindjárt. Hogy lehetne ezt kipucolni vagy átmosni?
2010. aug. 18. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy tudom hogy elég ha simán csak áttusolod.De nemtudom...énis kíváncsi vagyok a válaszokra mert rám is ez a feladat vár.:0)
2010. aug. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Baba boltban érdeklődtem, azt mondták csak át kell tusolni. De én hülye nem kérdeztem meg, hogy a huzattal együtt vagy azt külön ki kell mosni...Sőt még azt is elfelejtettem hogy hogy langyos vízzel vagy meleggel....
2010. aug. 20. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet huzattal együtt is átmosni, de én leszedett huzattal mostam. Élére állítva a kádban langyos vízzel lehet mosni. Nem szabad mosószerrel mosni és túl meleg vízzel sem. Élére állítva szellős helyen kell szárítani. Tűző napra sem szabad tenni.
2010. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A miénken rajta van a használati utasítás, úgy van, ahogy az előző írta: meleg vizes zuhany, aztán élére állítva pár óra alatt megszárad. A huzata legyen rajta! (én úgy csináltam, hogy amikor megszáradt, akkor levettem a huzatot is kimosni :)
2010. aug. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Miért kell rajta hagyni a huzatot?
2010. aug. 21. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!