Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet valahol matracot szabatn...

Lehet valahol matracot szabatni? (100éves bölcsőbe kéne) Mivel lehet, érdemes átfesteni a fát, lazur lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Kárpitoskellék szaküzletben vágnak neked matracot. A festést bízd inkább szakemberre.
2010. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2010. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mi itt vettük a gyermek heverőre való matracot. 2 nap alatt méretrevágva, huzattal együtt házhozszállították.

2010. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Festeni nem szaki fogja, mivel teljesen sima négy oldal, és elég sokszor festettem már bútort is. Mondjuk baba bölcsőt még nem, és nekik nem tudom mivel lehet.

2010. dec. 28. 13:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Matracot elég sok helyen lehet venni. Én egy méteráru boltban vettem, ahol függönyök ilyesmi van. A férjem is készített bölcsőt, és a festékboltban katalógus alapján választottak gyerekbarát festéket. Ilyen színtelen valamivel kente le anno, talán lazúr? Nem tudom, 11 éve volt:)
2010. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól megcsiszolod, vagy hőpisztollyal leégeted festéket és átfested.

Az a legjobb,legszebb amit magad csinálsz, ezt tapasztalatból m onodm, sajnos.

Mi az ajtók festését is magunk csináltuk, nincs megfoljva és olyan, amit akartunk

2010. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Babacuccok festéséhez speciális festék kell, mindenképp mondd meg a boltban, hogy mire szeretnéd használni a festéket.
2010. dec. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

15:00

ha natúr színűt akarsz, elég csak lelakkkozni, vannak szép selymfényű lakkok, vízel hígithatók

2010. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én idén májusban vágattam szivacsot egy közel 80éves bölcsőbe.itt Győrben egy bababoltban(és azon kívül esetleg kárpitos/bútorboltban)a festést a festő apukám csinálta.igaz megszenvedett vele,mert elég sok nem odaillő réteg is került rá az évek alatt,de "leégette" róla és befestette,és külön kívánságomra mintát is tett rá :-)

itt a kép


[link]


[link]

2010. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

nem tudom miért nem mutatja meg a képet...ha érdekel írj,és elküldöm privát

2010. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!