Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem igazságtalan az, hogy az...

Nem igazságtalan az, hogy az első baba mindenből újat kap, a második baba meg a testvére elhasznált dolgait?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 19:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%
A nagy is használt cuccokat kap, kapott. Környezettudatosak vagyunk. A gyerekeknek meg mindegy, használtan is lehet jó minőségű dolgokat venni, akár olyat is másodkézből, ami elő se volt véve.
2021. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%
A pelenkát is használtan kapja
2021. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
69%
De, igazságtalan elhasznált göncöket adni a gyerekre. Viszont a használt és az elhasznált nem ugyanaz. Mi az első gyereknek sem vettünk mindent újonnan. Amiből találtunk JÓ ÁLLAPOTÚ használtat, abból minek vettünk volna újat? Sőt, a fiam még olyan rugdalózót is hordott, ami anno a férjemé volt. Anyósom szépen eltette a babaruhákat, és amikor bejelentettük, hogy terhes vagyok, anyós elővette. Még a fiamat kiszolgálta az a garnitúra, utána sajnos a 30 éves anyagok felmondták a szolgálatot.
2021. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%
Az első gyerek is kapott használt dolgokat. És mivel nálunk a lány után fiú lett, gyakorlatilag ruhából semmit nem örökölt.
2021. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Te ugye emlékszel rá, hogy 3 hónaposan új, vagy használt ruhát adtak rád?

A babáknak teljesen mindegy, hogy új cuccaik vannak-e.

2021. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem fogja fel 15ös,neki a gyerek státusz.
2021. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
Első gyerek. (És egyetlen is marad) Szinte csak használtan veszem neki a ruhát. Most egy éves. Múlt héten vettem neki 1900ért egy tök jó kis tavaszi kabátot. Miért kellett volna 5000-6000et költenem rá?
2021. márc. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
72%

Az én gyerekem sem fog kapni mindenből újat pedig első baba. Egy csomó kisgyerekes ismerősöm ingyen adott egy csomó cuccot, amit mi elfogadtunk. A párom gyerekágyát kapja a pici, ami kiszolgált 3 babát is. A matracok lesznek csak újak bele.

Én feleslegesnek tartom a babaruhákat újonnan megvenni, mikor az elején 1-3 hét alatt kinövi.

2021. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%

8 eves lanyomat meg mindig nem erdekli h mit orokol a 10evestol,ami nagyon nem fer bele az izlesebe, abbol kap ujat, nem szadizom vele. Ez par ruhadarab szezononkent.

Tehat nalunk nem csak babakorban hanem az elso par evben sem tema.

2021. márc. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Itt tényleg csak sznob emberek gyűltek össze, akik lepontozgatnak és akik abban mérik a szeretet(?) vagy nem tudom mit, hogy vesz e az ember méregdrága új ruhát az egy-két évesének vagy sem?

Megjegyzem környezettudatosság szempontjából is aggályos állandóan újat venni...

2021. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!