Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lelkiismeretes, jó magán...

Lelkiismeretes, jó magán gyerekorvos Budapesten?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy alapos legyen, ne vegyen panaszt félvállról. A homeotápiában nem hiszünk.


Fél éves a babánk. A körzeti gyerekorvosunktól nem szivesen kérdezek (már kaptam ezért többször tőle), viszont egy-két dolgot szeretnék kivizsgáltatni.



2021. márc. 7. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Dr Novák Hunor
2021. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1
2021. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor Hunor lesz az embered. Kicsit nehezen fér be az ajtón akkora arca van, de orvosnak jó.
2021. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerek jó magán tüdögyogyászt,aki körzeti gyerek orvos is .
2021. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr Novák Hunor
2021. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Dr. Novák Hunor árlistáján kicsit megakadt a szemem. Mivel elég összetett problémánk van, ezért 32.000 lenne a konzultáció. :O

Senki ne értse félre, nem spórolunk soha a babánkon és szerencsére megtehetjük, hogy kifizetjük (mondjuk az én pénztárcám már megérzi), de nincs "túlárazva", tényleg ennyire minőségi szolgáltatást nyújt?

A többi gyerekorvos akit néztem maximum 18.000 Ft-ot kér egy alkalomért. Bár tényleg fontos, hogy nagyon toppon legyen tudásilag.

2021. márc. 8. 06:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyiban talán megéri, hogy egyrészt előre elküldöd a problémát, és ha nem érzi magát kompetensnek, előre közli, nincs az, hogy odamész, kifizeted a pénzt és nem kapsz érdemi segítséget.

Másrészt van nála pénz vissza fizetési garancia is, ha esetleg el3gedetlen vagy. Ha meg elégedett, akkor ugye megérte...

Mindettől függetlenül olyan szolgáltatást nyújt jó pénzért, ami alap kellene hogy legyen minden körzetes orvosnál, de sajnos ettől még messze vagyunk.

2021. márc. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En követem facen,nekem az szimpatikus, hogy minden problémát igyekszik a legfrissebb kutatások alapján nézni plusz elég jól felszerelt a rendelője. Tehát nem a megszokott panel módon dolgozik (ami ha elegendő lenne számotokra, eleve nem is keresnél mást). Azt persze nem allitom, hogy aki 18000-ért rendel, ami meg mindig nem kevés, nem ugyanolyan jó, viszont őket nem ismerem.
2021. márc. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!