Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A XV. Kerületben melyik...

A XV. Kerületben melyik gyerekorvos ajánlanátok, aki megbízható, lelkiismeretes, gyerekcentrikus?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk Mórik Zsuzsika doktornő a gyerekorvosunk. Igaz, nem olyan régen lett a dokinénink, de mi nagyon szeretjük. Normális, kedves, bármit kérdezek, segítőkészen válaszol.

A védőnénink szerint a rendelőben dolgozó orvosok mind normálisak és szakmailag is nagyon jók (Zsókavár utcai rendelő).

A védő nénitek nem ajánlott esetleg orvost? kérdezd meg őt is, hátha tud valami jó dokit ajánlani.

2008. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaz, a mi dokink a XVI kerületben rendel, de nagyon normális, kedves és alapos.

Dr. Czeilinger Zsolt. Mi Pécelről járunk hozzá, talán Nektek sem okozna gondot a távolság.

2008. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem a Mórik doktornőről azt mondta egy kismama, hogy őt nem ajánlja, mert a babához hozzájuk ki se ment, ezért is választott másik orvost. Állítólag Dr. Király Balázs nagyon jó, de rengetegen mennek hozzá.
2008. nov. 24. 15:24
 4/6 anonim válasza:

A dr Czeilinger Zsoltot én csak ajánlani tudom. Nagy tudású, alapos orvos.


DE: a kérdező válaszához annyi kommentet tennék, hogy a gyerekorvosok, háziorvosok nem azért vannak, hogy hozzád, házhoz kijárjanaK!!!! Rendelési idejük van, ahol feladatukat ellátják. Azért mert piros a baba popsija, vagy éppen kicsit köhög a gyerek, egyik orvos se szereti, ha házhoz ugrasztják, és ezzel a valóban beteg, rendelésen ülőktől veszik el az idejét az orvosnak.

Ez csak a szülőnek kényelmes.

2009. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Persze a csecsemő, újszülött látogatás más. Oda tényleg illik és kötelessége kimennie az orvosnak.


Én sajnos a Király, és Morik doktorokról nem hallottam semmit.

2009. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én Pestújhelyen a 15. kerületben. dr. Érseki Ildikót. Nagyon rendes és gyerekcentrikus, oda figyel mindenre, bármikor kimegy házhoz is. Csak jókat tudok mondani.
2009. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!