Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem gáz, ha az anyukán szülés...

Nem gáz, ha az anyukán szülés után pelenka van?

Figyelt kérdés
2021. márc. 9. 11:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
98%
Az 57% lepontozgató vagy nem szült még vagy férfi... Akkor most nagyon durvát fogok írni... Nekem maradt pár db pelenka szülés utánról és az első menzeszemkor csak az bírta a vérmennyiséget annyira erős volt. Legerősebb betéttel átáztam. Van az a helyzet ahol már nem érdekel mi ciki vagy mi nem.
2021. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
54%

Rajtam nem pelenka volt, hanem direkt szülés utánra tervezett gigabetét a bugyimban. Legalább olyan vastag volt, mint egy pelenka. Persze sokat kellett cserélni, de a kórházban kb óránként zuhanyoztattam magam alulról..


Nekem így kényelmes volt, alapból sem viselem el a sima betétet, ha tartja a cuccot köztem és az anyag közt, inkább ha tehetem sokat zuhanyzok és mosom magam.


Szerintem nem ciki, de nálunk mindenki ilyen gigabetétet használt, senkin nem volt pelenka, legalábbis a másik 3 emberen nem, aki velem együtt szült.

2021. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
12, csak szólok, hogy a pelenka vékonyabb, mint a gigabetét, mégis többet bír és kényelmesebb.
2021. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
A felnőtt pelenkát nem ismerem, de a gyerekpelenkához mértem a vastagságát, ott közel egyezik!
2021. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem gáz, nálunk eleve szülés után mindenkinek adtak egyet, amit fel kellett venni.
2021. márc. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pelenkát is vittem meg betétet is. Végül csak a pelenkát használtam, a betétet csak itthon. A pelenka extra kényelmes volt és nem kellett óránként cserélni, egyszer sem történt baleset. A betét viszont bántotta a gátsebemet, ezért hanyagoltam, inkább sima éjszakai betétet használtam, sűrűbb cserével. Amúgy pont nem érdekelt, hogy ciki vagy nem 😃
2021. márc. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Bocsi az offért de erről még nem hallottam. Nekem hálós bugyit ajánlottak, azt is használtam a kórházban. Ez a pelenka dolog olyan mint a babáknak a pelenka? Kényelmes?
2021. márc. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Tena pantsként keress rá. Én ezt használtam szülés után és nagyon kényelmes volt. Jól nyúlik, nagy benne a betét, jól bírja a nagymennyiségű vért.
2021. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!