Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Testvéreknek összeillő szett...

Testvéreknek összeillő szett jó ajándékba?

Figyelt kérdés
Ismerősnek most születik a 2. gyereke és arra gondoltam, hogy összeillő szettet vennék ajándékba a gyerekeknek. Minta nélküli, egyszerű, egyszínű nadrág+felső és ugyan olyan színű nadrág+body a picinek. Ti örülnétek ilyennek?
2021. márc. 9. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Örülnék neki.
Nem örülnék neki.
34 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az a jó, hogy duplán hibázhatsz a mérettel. 😂
2021. márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki, de ahogy az egyes írja, nagyon nehéz eltalálni a méretet (márkán belül és márkák között is nagy eltérések vannak), illetve újszülöttre igen macerás nadrágot adni. Kb. fél éves kor után, de inkább még később lesz praktikus a nadrág. Újszülöttnek a patentolható rugdalózók a jók.

Hogyha olyan a szett, hogy újszülötteknek még rugdalózó, nagyobbaknak már nadrág, az úgy hasznos. Talán a Brendonban és Tescóban láttam ilyen szetteket.

2021. márc. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem örülnék neki, nem szeretem az ilyen egyen öltözékeket. Vegyél inkább mást, vagy, mindkettőnek ruhát, de ne egyformát.
2021. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdeztem a barátnőmet, hogy szeretné e egyformába öltöztetni a lányait, ő azt mondta igen, a méretüket is megkérdeztem és így nekik egyforma ruhát vettem, ami jó is lett.

Unokatesóm viszont megmondta, hogy ő nem szeretné egyformába járatni a gyerekeit, így nekik nyilván nem vittünk egyforma ruhákat.

Szóval lehet ez jó ajándék, de nagyon mellé is lehet lőni vele.

Én a helyedben megkérdezném. Ha meg nem akarod megkérdezni, akkor szerintem ne vegyél egyformát.

2021. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékba nem kaptunk sosem ilyet, de minket (három lány) anyu sokszor öltöztetett szettbe. Gyerekként nayon élveztük, hogy "ikrek" vagyunk.
2021. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként külön neműek, ez nem tudom számít e.
2021. márc. 9. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
En örülnék neki. Ruha. Ha nem akarom, nem egyszerre adom rájuk és ennyi. 🙂
2021. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!