Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeded, hogy kisgyereked nem...

Engeded, hogy kisgyereked nem összeillő ruhadarabokat is fölvegyen?

Figyelt kérdés
Pl. rózsaszín nadrág zöld zoknival, vagy szoknya sportcipővel stb.
2015. jún. 21. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Miért ne engedném? Lényeg, hogy időjárásnak megfelelően legyen felöltözve.
2015. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Az élet nagy kérdései.
2015. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
17.42-es, ha nem akarsz, ne válaszolj, de tudod, ez az oldal pontosan erre van: valaki kérdez, akinek kedve van, segítő szándékkal válaszol. Neked még ennyi sem sikerült, akkor nem értem, miért gúnyolódsz...
2015. jún. 21. 17:46
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Nekem 4 évesek a kislányaim (ikrek) és egyáltalán nem engedem hogy bohócnak öltözzenek! :)

Már bőven benne vannak a válogatós korszakba, de azért ha nagyon gáz amit kiválogatnak akkor közbelépek!

Próbálom velük megértetni, hogy a pörgős szoknya vastag zoknival és szandállal nem a legjobb összeállítás! :)

2015. jún. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Én nem engedném. Biztos van más zokni is, nem csak az a zöld...
2015. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2015. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
5 éves a kislányom. Jó ideje úgy választ ruhát, higy kiteszek neki 2-2 felsőt/zoknit/nadrágot/leggingset/harisnyát/ruhát és ő választ. Van amikor megelőz és előbb ér a szekrényhez, mint én, akkor előfordulnak érdekes szeelések, de gafyom 😊. Ha nem oviba megyünk ott nem engedem, hogy ő variáljon.
2015. jún. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha szólok neki, hogy ez nem illik hozzá, akkor megérti. De ha nem értené meg vagy ragaszkodna az elképzeléséhez, nem harcolnék egy vacak zöld zokniért. Ne fázzon meg aztán kész. Amúgy csomóan hordanak szoknyát sportcipővel.
2015. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

Fiaim vannak,de elég korán megtanulták,hogy össze-vissza színeket nem vesznek fel :)

Nem hagyom,hogy kék nadrághoz zöld zoknit vegyenek fel pl.

2015. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Én engedem, néha meredek dogokat vesz fel együtt, de engem nem zavar, így formálódik a SAJÁT ízlése, hogy nem az én ízlésem szerint öltözik. Most 6,5 éves, már nem vesz fel olyanokat, mint régebben, pl. melegítőhöz szoknyát, alakul a dolog. Szerintem hagyni kell a saját ízlésüknek megfelelően öltözni. később, amikor tinik lesznek is fognak felvenni olyat, ami nekünk, szülőknek nem tetszik.
2015. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!