Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fáj az a szülőnek, ha...

Miért fáj az a szülőnek, ha két testvér rosszban van egymással, verekednek, veszekednek? Miért kellene két embernek szeretnie egymást, csak azért, mert együtt nőttek fel, és egy vagy mindkét szülőjük egy?

Figyelt kérdés
2021. márc. 10. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nekem az lenne furcsa, ha nem bántaná a szülőt ez a helyzet.

Mondom én, aki szintén nem vagyok jóba minden testvéremmel.

Én úgy gondolom, hogy lehet, hogy megtett mindent a szülő, mégis így alakult. (Nálunk épp nem tett meg mindent, de látom, hogy bántja a dolog, még ha bele is törődött már)

2021. márc. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Őszintén, ki álmodozik gyermek vállaláskor veszekedő, kötekedő testvérekről? Mindenki azt szeretné ha a sajátjai szépen eljátszanának egymással vagy egymás mellett és nem kellene állandóan szétválasztani őket mert nyírják egymást , igazságot tenni és hallgatni hogy a másik a hülye
2021. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem dolgozhat a szülőkben még egy olyan dolog is, hogy ha ők eltávoznak majd az élők sorából (ami normális esetben előbb következik be, mint a gyerekeiknél), akkor a testvérek még mindig tudnak majd egymásra támaszkodni az élet nehezebb pillanataiban.

Két, folyton egymást maró, egymással rivalizáló testvér viszont valószínűleg később sem fog törődni egymással.

2021. márc. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajat nevelesi kudarcukkent elik meg. Hozzateszem en is ezt ereznem, h elszurtam valamit a nevelesukben.
2021. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki békében élő családra vágyik.

Plusz én akkor sem szeretem ha két szerettem nincs jóban egymással ha nem családtagok.

2021. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!