Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit lehet tenni 2 öcsémmel,...

Mit lehet tenni 2 öcsémmel, akik folyton csak veszekednek, verekednek, üvöltöznek egymással, káromkodnak?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, agyrém ami megy. Ez a két gyerek egyfolytában nyúzza egymást, gusztustalanul beszélnek egymással, verekednek, veszekednek, üvöltöznek. Ez persze azzal jár, hogy a szüleim is idegesek miattuk, és mi van ekkor? Még több üvöltözés, még több veszekedés, ha eltiltanád őket a géptől, vergődnek mint a kis hülyék, SZÖRNYŰ gyerekek, nagyon nem szeretem az öcséimet.
2017. jan. 20. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Sétáltasd őket pórázon, esetleg elektromos nyakörv és csak is tesco kutyakonzervet adj nekik enni.
2017. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Imádni való amikor az embernek testvérei vannak.
2017. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Verd meg mindkettőt.Abba hagyják utána szerintem.
2017. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közös szobájuk van?

Ezt azért kérdezem,mert.nekem a nővéremmeé sajnos mindig is közös szobánk volt. Még most is közös a szobánk,elköltözni egyenlőre nek tudunk. De nagyon gyakra veszekedtünk,főleg a szoba miatt. Pl a villany miért.ég,mikor.a.másik.Már.aludna. mindketten húsz évesek vagyunn,.már. érettebbek vagyunn,lecsitultak a kedélyek. De még.most.is gyakran vagyunk egymással fusztráltak.

És szerintem ennek a közös szobaa a fő oka.

Sose volt.annyi pénze szüleimnek,h megfelezzék,ü egy választó.fallal. egyszerűen sose volt.magánéletünk. és szerintem ez a kisebbbgyerekeknek is fontos lenne. Ahova el tudnak vonulni.

Alig.várom hogy befejezzem az egyetemet és.végre.lelépjek itthonról,de remélem találok hanarabb egy jobban fizető állást. Mert nagyon fusztrárló tud lenni ez a légkör.

2017. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!