Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyre több helyen hallom,hogy...

Egyre több helyen hallom,hogy húsvét után se lesz ovi,suli. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 12. 06:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Azt hogy ez valószínű.

Én már nem lakom Magyarországon,most Németországban lakom itt december közepén zárták be a sulikat és mindent boltot csak az olyan boltok mint Lidl,Aldi és drogériák maradtak nyitva és csak multhéten ment a lányom először suliba 4 osztályos.

Ebböl ki indulva Magyarországon sem hiszem hogy húsvét után kinyithatnak sulik,üzletek.

2021. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Tartok tőle, hogy így lesz.
2021. márc. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi folyt.köv online oktatás volt szünet után januártól március elejéig.december közepétöl meg karácsonyi szünet meg pár napig a ki osztott házukat csinálták meg .
2021. márc. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Én sem tartom valószínűnek. Tavaly nem volt ennyire durva a helyzet, mégsem volt. Szerintem már csak ovi lesz, az is nyáron. Az április tuti eltelik így, de még a május is esélyes. 🙁
2021. márc. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem lesz, nem engedheti meg a gazdaság a több lezárást, hamarosan választás, egy rakás munkanélkülit nem engedhet meg magának a fidesz, mert nem választják újra(a halottakat meggyászolják és választásra "elfelejtik")Szerintem időkorlátok lesznek és újranyitnak az ovik, alsó tagozat, esetleg gimiben lesz online az egész.
2021. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Egészen biztos, hogy nem lesz. Ez most nem hiszti, tele vannak a kórházak, nem jut be mindenki intenzív osztályra, egészseges 30-40 évesek halnak meg. Ezt még kevésbé engedheti meg magának a fidesz, mint a munkanélküliséget.

Én abból a szempontból optimista vagyok, hogy halad az oltás, májusra el tudom képzelni, hogy nyitunk

2021. márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Én sem gondolom, hogy lesz. Eddig arról volt szó, hogy húsvétig a regisztáltakat beoltják (más kérdés, hogy ezt ki hitte el), most már azt mondják hogy talán az időseket sikerül addig beoltani. Ergo semmi nem változik, úgyhogy szerintem idén már megint ennyi volt a suli. Talán az ovikat kinyitják májuk környékén.
2021. márc. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a kormányból kinézem, hogy kinyitnak, mivel eddig se ésszel döntöttek és ez a lezárás (minden zárva mégis nyitva) is elég felemásra sikerült ahhoz, hogy bármi haszna legyen.

+Mivel nem engedik be az újságírókat a kórházakba, egyre erősebb a járványtagadó réteg.

2021. márc. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. Szerintem suli csak szeptemberben, ovi talán hamarabb.
2021. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
7. vagyok. Sajnos hiába pontozzâk le, akik azt mondják nem lesz, nem ezen múlik. Elhiszem, hogy senki nem ezt akarja, én sem (egy másodikossal és egy 6 hónapossal vagyok itthon), de ha reálisan nézi az ember, akkor nincs sok esély a nyitásra. Persze ne legyen igazam.
2021. márc. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!