Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapesten merre lehet személy...

Budapesten merre lehet személyesen babakocsik után nézelődni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

20 hetes vagyok, lassan szeretnénk már babakocsit is venni, viszont nem szeretnék online vásárolni, mindenképp szeretnék személyesen nézelődni és kivalasztani a legjobbat.

Viszont nem tudom merre vannak olyan üzletek ahol azért akad bőven babakocsi kínálat.

Brendonban voltunk eddig, de nem nyerte el a tetszésem illetve soknak eléggé borsos ára van. A kunert babakocsik tetszenek, de neten hiába kutatok nem találok olyan üzletet ahol szétnézhetnénk. Esetleg tud valaki tippet adni?


2021. márc. 16. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Március 22-ig zárva vannak az üzletek, addig csak a hipermarketekben tudod megnézni a babakocsi-kínálatot. Ha majd kinyitnak az üzletek, akkor az elefáni babakereskedést ajánlom (Budapesten több üzletük is van), ha új babakocsit szeretnél. De a jófogáson is van sok, mi az első babakocsit ott vettük és nagyon megérte!
2021. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk Brendon, Babaszafari pl nyitva vannak most is (Babaszafari be se zárt, Brendon három napra, 11-én nyitott). Gondolom ha itt nyitva vannak Budapesten is. Ott még esetleg a Kangaboo is nyitva lehet, nálunk az nincs.
2021. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Brendon honlapján ez van amúgy:

“Információ a nyitvatartásról

Az Operatív Törzs iránymutatása alapján áruházaink 03.11. csütörtöktől nyitva tartanak. Nyitásunkat megelőzően mindenképpen szerettünk volna iránymutatást kérni hivatalos szervtől a maximális felelősségvállalás jegyében. A járványhelyzetre való tekintettel továbbra is arra kérünk, ha lehetőségetek engedi, az online rendelést válasszátok inkább! Ha mégis a személyes vásárlás mellett döntötök, a fokozott biztonság érdekében minden tőlünk telhetőt megteszünk. Köszönjük a sok érdeklődést és a türelmeteket!“


Kangaboo: [link]


Babaszafari oldaláról nem tudom másolni de kezdő oldalon az első hír, hogy nyitva vannak most is. Szóval az én szemléletemben ugyanoda tudsz menni vásárolni babacuccot mint a “korlátozás” előtt.


#2 voltam

2021. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kunertet ne vegyél. Csicsásak, dizájnosak, de olcsó lengyel cucc. Nehezek, nyikorognak.
2021. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-esnek igaza van. Tényleg nagyon gagyik ezek a babakocsik. Hatalmasak, nehezek, zörögnek, nyikorognak. Sajnos az elején fogalmam sem volt, hogy mit kell nézni egy babakocsin. Életem egyik legboldogabb napja volt amikor eladtam. 😀
2021. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a legjobbat akarod, nem kunertet, de főleg nem lengyelt veszel, gagyi, minőségtelen műszálas undormányok.

Inkább egy borsos árú, hasznalt, de megkimeltet vegyetek.

Ezeket ha használják se lakják le egy gyerekkel

2021. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem ezt a kunertet, hát ebből is vannak, amik szerintem elég drágák. Nekünk amúgy ilyen babakocsink van, a Brendonban vettük: [link]

Három hónapos volt a lányom, mikor váltottunk erre, most már kettő múlt, még mindig használjuk, könnyű összezárni, áttenni rá a sport részt, van hozza autos hordozó, nagy, tömör gumi kerekei vannak, amik rossz úton sem nyikorognak, meg jól mennek rajta. De ez csak az én tapasztalatom, ha tehettem volna kapásból ezt veszem már terhesen.

2021. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én annak idején (5 éve) Hauck Miami 3 az 1-bent vettem. Nagyon szerettük, a kezdetektől 2 és fél éves koréig használtuk napi szinten, órákat. Olyan szép és jó állapotban maradt, hogy jó áron el tudtam adni.
2021. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!