Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős korában volt...

Mennyi idős korában volt legnehezebb nevelned a gyermekedet?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Ezért tettem fel a kérdést.

Írd le azt is, hogy miért volt nehéz.



2021. márc. 30. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Az első évben.
2-3 éves korban.
Óvodás korában.
Alsó tagozatos korában.
Felső tagozatos korában.
Középiskolás korában.
26 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Most 15 éves, és most elég nehéz vele. A dackorszakon elég hamar túlestünk, nekem az nem volt vészes. Utána elég könnyű volt. Most meg néha mintha egy teljesen másik ember lenne. Remélem nem tart évekig.
2021. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
2 évnél tartunk,de eddig ez a legnehezebb. Aztán később kiderül
2021. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Most 5 éves. Nekem akkor volt nehéz, amikor elindult a mozgásfejlődése: egyrészt akkoriban nem aludt éjjel, teljesen ki voltam merülve és pont állandóan osztott figyelemmel kellett lennem. Utána amikor dackorszakban volt, elég hamar 2 eves6kor előtt kezdte, kb ahogy beszélni kezdett a "nem" korszaktol, a bölcsi, ovi kezdés.

Valahol 4,5 évesen higgadt6le, most már csak akkor borul ki ha éhes, ez ellen meg lehet tenni. Uh most boldog béke időket élünk nem tudom meddig

2021. márc. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

3 ès 4 èves kora között volt a legnehezebb a kisfiammal. Tombolt a dackorszak, csalàdi problèmàink voltak, emiatt èn is türelmetlen ő meg ideges volt. Többször volt, hogy egy òràn àt üvöltve fetrengett, megharapott.

Àlom baba volt, most, 6 éves koràra nagyon lenyugodott. De azt az egy nehez èvünket a legrosszabb ellensègemnek sem kívànnàm.

2021. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
a 4 évesemmel most a legnehezebb eddig. sajnos úgy látom, hogy tele van feszültséggel, ami nyilván rólam/rólunk ragad rá. nagyon nehezen bírjuk már a bezártságot és h nincs ovi
2021. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
7,5 évnél tartunk, most a legrosszabb, 1 éve akkor volt a legrosszabb, 2 éve akkor, 3 éve akkor.... még várom, hogy mikor lesz jó, vagy legalább olyan, ami miatt nem kapok idegösszeomlást naponta
2021. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
2-5 éves korukig volt nekem mindkettővel a legnehezebb. Előtte-utána valahogy én könnyebben veszem/vettem a dolgokat.
2021. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a kamaszkor a legnehezebb. A fiammal 14-től 18 éves koráig volt durva. Most 22 és jó 'gyerek'. A lányom most 15,nála hamarabb kezdődött és nehezebb mint a fiammal volt.

Van még egy 4 éves kisfiam vele is nehéz amúgy de más mint egy kamasszal.

2021. márc. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!