Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Számotokra mi az anyaság...

Számotokra mi az anyaság legnehezebb része?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 18:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy én megszűntem létezni.
2020. júl. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Az egyszemélyes felelősség.Hogy ha velem bármi is történik akkor mi lesz vele/velük. Ez.
2020. júl. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Az, amikor nyávogás van. Amikor egyszer kér valamit, én nemet mondok és ő(k) nem fogadják el. És akkor rázendítenek és nyafognak. És nemet mondok, és nemet mondok, és érzem, ahogy megy fel a pumpa bennem. Egy idő után itt ki szoktam lépni a szituációból, kezet mosok, elmosogatok, vagy csak szimplán kimegyek a szobából. Ez kemény, főleg kettővel.
2020. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%

Hogy már nincs olyan opció, hogy gondolok egyet a barátnőkkel pénteken és lelépünk hétvégére - vagy többre - Balatonra, Pozsonyba, akárhova. Persze meg lehet tenni és meg is tettem már nem egyszer, mikor a férjemnek elfoglalt hétvégéje volt, hogy a barátnőmmel és a kislányommal elmentünk wellessezni. De ez szervezést igényel, valamint jó volt... de nem olyan féktelen, mint régen, ami picit hiányzik. :)

Hiányoznak a spotán átszexelt napok is a férjemmel. SZoktunk randis hétvégét tartani, mikor a kiskorút kisorsoljuk a nagyszülők között, de a spontánság ebben is elveszett. Szerencsére nem sínlette meg a nemi életünk, de az azért már nincs, hogy csak úgy egymásnak esünk a nappaliban vagy a konyhában, hiszen a gyerek már 3 éves, jön-megy.

2020. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a legnehezebb hogy a munkahelyen is helyt kell állni. Állandó gyomorgörcs hogy mikor kell megint táppénzre mennem.Vajon meddig tűri ezt a munkahely.
2020. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
Hogy gyerekem van
2020. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Derjaderja ***** válasza:
89%
Nekem is ami 5-nek, a szerepkonfliktus. Munkát is imádom, babbancsozást is, kertet is stb, de így összességében folyton úgy érzem, hogy semmivel sem tudok annyit foglalkozni, amennyitől még jobb/szebb/sikeresebb lenne.
2020. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

Hogy folyamatos készenlétben kell lennem.

Nincs olyan, hogy lazítok, elengedem magam, nem kell odafigyeljek, mert egy élet van rámbízva.

Alig várom, hogy már tudjunk kommunikálni rendesen.

2020. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Hogy játszani kell. Utálok játszani, nem vagyok kreatív, nincs fantáziám, inkább takarítanék egész nap kutyasz.rt vagy nem tudom, csak gyereket szórakoztatni, foglalkoztatni ne kelljen.
2020. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Fel lehetne tenni ugyanezt a kérdést, csak a pozitív oldalával, engem teljesen elijesztettek a válaszok a gyerekvállalástól :(
2020. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!