Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányos anyukák, hogyan...

Kislányos anyukák, hogyan szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 éves de ilyen még sosem fordult elő, azért kérdezek.Amíg mosdóban voltam a kislányom is elvégezte a nagydolgát a pelusba, de úgy hogy a köldöktől a háta közepéig minden kakás volt.Megtörölgettem popsitörlővel, óvatosan nehogy beletöröljem a produktumot, vinni akartam lezuhanyoztatni, ekkor picit széthúztam a szeméremajkát és láttam hogy a hüvelyben is van kaka (biztos nem én töröltem bele, mert nagyon figyeltem), lezuhanyoztattam azonnal, szerintem ki is jött, de bánt a dolog, tudok még valamit csinálni, bekenni, törölni (nem tudom) hogy ne legyen belöle gond?


Köszönöm előre is a válaszokat!



#Széklet, fertőzés
2021. ápr. 7. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Először is nyugodj meg, várhatod a következő hasonló esetet.
2021. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit tenni ha hígabb a kaka,megesik. Szerencsére a hüvely jól öntisztul, ha nem hagyod benne,nem hiszem,hogy gond lenne. De amugy meg lehet kezelni.
2021. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk előfordult többször, legutóbb 10 perce... Amennyire tudom kitakarítom, de nekem megfigyelésem hogy pelenkazas után ha maradt benne valami, az kifolyik hamar. Probléma sosem volt eddig, lekopogom.
2021. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
1 éves és ez az első eset? 😄 Lesz még ne aggódj, szépen ki lehet törölni, amennyit tudsz, a maradék öntisztul. 😊 (4 lányom van)
2021. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1 éves? Na akkor eddig nem vetted észre, de biztos, hogy már előfordult. Tisztítsd ki amennyire lehet.
2021. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 lanyom van, ez picibaba koruk ota elofordult, meglepo h nalatok nem. Teljesen jol ki lehet torolni, ha megis bmi benn maradna, hamar kifolyik.
2021. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!