Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Azért viselkednek velem...

Azért viselkednek velem flegmán a bölcsődei dadusok, mert most szoktatom be a kislányomat és én pedig most vagyok 8 hónapos terhes, ez nekik miért probléma?

Figyelt kérdés
Meggyőződésem ,hogy egy gyereknek bölcsődében a helye ,így volt ez a legnagyobb gyermeknél is aki most 7 éves ,két évesen bölcsődébe ment én pedig el tudtam végezni a házimunkát itthon ,majd 5 éves korában pár hónapot dolgoztam és akkor mivel terhes lettem táppénzre mnetem természetesen az elején ,azóta itthon vagyok .
2013. máj. 11. 09:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Édesapám a polgármester ,gondolom ezért nem mernek nyíltan véleményt alkotni,csak a szájukat húzogatják .
2013. máj. 11. 09:54
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a túljelentkezés a bölcsiben? Ha van olyan, akinek nem veszik fel a gyerekét és emiatt nem tud menni dolgozni, akkor jogos.
2013. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Úgy gondolják, hogy ha nem dolgozni mész vissza hanem otthon maradsz házimunkát végezni, akkor el tudnád látni a gyereket, de inkább benyomod a bölcsibe.


2. A polgármester lányaként biztos gazdagok vagytok és a gyereknek saját dadust is felvehetnétek, nem pedig bölcsibe adjátok, ahol nekik csak még egy "kis terroristára" kell vigyázni.

Sajnos van egy pár dadus aki így gondolja, sógornőm gyereke bölcsis, a dadusok pedig igyekeznek kiszórni főleg a rossz gyerekeket, pl. hazavitetik, hogy beteg.

2013. máj. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez most ugye kamu kérdés és csak azért írtad ki hogy szítsd itt a tüzet!???

És akkor még megkontrázod,hogy a polgi az Apád!

2013. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

"Meggyőződésem, hogy a gyereknek a bölcsődében a helye"

"mivel terhes lettem táppénzre mentem, természetesen az eleén az elején"

"Apám a polgármester."

Én meg még majdnem bevettem, hogy igaz a történet. Majdnem jó, de egy kicsit túlőttél a célon. Annyira unatkozol, hogy itt szítod a veszekedést? Nincs jobb dolgod így szombat délelőtt?

2013. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát lehet azért mert elveszed a helyet attól aki dolgozni menne vissza,közben meg otthon vagy és semmit se csinálsz. Más is megcsinálja a házimunkát 2 vagy több gyerek mellett is és nem dugja be a bölcsibe a gyereket teljesen feleslegesen hogy neki könyebb legyen!
2013. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát pedig valahol igazuk van, ez az én véleményem. A bölcsőde azoknak a gyerekeknek van, akiknek dolgozik mindkét szülője, nem pedig annak, aki otthon ül a kistesóval. Ez az én véleményem.
2013. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Az, hogy kismama vagy és most szoktatod be a bölcsibe az azért nem etikus, mert lehet van olyan akinek meg a helyét veszed el. Viszont én is más forumon lévő anyukáktól kaptam már hideget meleget, hogy én is várandós vagyok és nem szeretném ősztől kivenni a bölcsiből a lányom. Félreértés elkerülések miatt nem azért marad mert nekem könnyebb legyen. Hanem mert látom, hogy szeret járni és élvezi. Egy 3 éves gyereknek már szüksége van szerintem társaságra akik nem Anya Apa de ő még nem óvoda érett. (novemberben lesz 3) Ráadásul ősztől bevinni oviba+ kis tesó érkezése soknak érzem változásnak.

Én ezért sem adnám be ilyenkor már be bölcsibe.

A bölcsiben is megbeszéltük a vezetőnek semmi kifogása sem volt ez ellen.

2013. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Lehet az ő lányuk elől veszed el a helyet, akinek létfontosságú lenne, hogy visszamenjen dolgozni és nem lustaságból adná be.... Én sosem értettem, hogy miért vállal más nyakára kis korkülönbséggel az anyuka gyereket, ha nem bírja otthon kettővel? Azért az első után nagyjából lehet tudni, mire számítsunk kettővel. Nézd meg a felvételi feltételeket és gondold át, hogy megkaptad-e volna a helyet, ha nem a polgármester lánya vagy. Ha csak protekció miatt kaptad meg, akkor meg végképp ne csodálkozz.
2013. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem zsúfolt böcsődéről van szó,senkit sem zavar a kislányom ,senkitől sem veszi el a helyet .


" Én sosem értettem, hogy miért vállal más nyakára "

Én azt gondolom a mai világban nagy szó ,hogy egyáltalán gyereket vállalunk ,attól még nem más nyakára vállalom,hogy igénybe veszünk bölcsödei ellátást .


Éppen elég adót fizetünk a férjem által is ahhoz ,hogy ne kelljen úgy érezném ,hogy én más nyakára válaltam volna a gyerekeimet .

2013. máj. 11. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!