Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülők ti mit csináltok volna...

Szülők ti mit csináltok volna ilyen helyzetben? Ez felháborító?

Figyelt kérdés
[link]
2021. ápr. 7. 16:30
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szerintetek gyereknek éljen kell haljon addig?
2021. ápr. 7. 16:30
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Miért, éhen halt volna? A társaság is elvetette a sulykot, a szülő is adhatott volna az indulás előtt enni a kislánynak.
2021. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De egy két éves nem biztos kibírta volna kaja nélkül
2021. ápr. 7. 16:37
 4/17 A kérdező kommentje:
Már nem ez volt első esett!
2021. ápr. 7. 16:38
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk itt azért több probléma is van, és egyáltalán nem biztos, hogy csak és kizárólag a maszk miatt akadtak ki. Az, hogy az ölében ül a gyerek, meg ilyenkor eteti, felszállásnál, ahol mindenkinek a helyén kell ülnie, felcsukott asztallal, biztonsági övvel, stb. Így is el kell mondania ezerszer mindent a légiutaskísérőknek, gondolom itt is az volt a kifogás, hogy a gyerek zabálni akar, akkor zabálni fog. Ha a gyerek egy felszállást nem tud kibírni evés nélkül, akkor ott erősen gondok vannak. Szóval nem, nem fog éhen halni addig. A szabályokat meg bizony be kell tartani. Ha nem tetszik, akkor meg menjenek autóval.
2021. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
87%

"a gyerek akkor éppen a gyógyszereit sem vette be"


Engem valamiért ez a mondat egy csapta meg a fülemet. Kíváncsi vagyok hogy miért nem kapta meg a gyógyszereit. Mint a cikkben van, valószínű ezért kapott pánikrohamot repülés közben.

2021. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha fogyatékos a gyerek, és pánikol a maszkviselés miatt, nem utazok vele tömegközlekedésen, de minimum hogy a gyógyszereit bevetetem vele. A szülők hibája a helyzet, ennyi. A cég az előírásoknak megfelelően járt el. Gondolom rájuk azért szóltak, a másik maszk nélküli gyerekkel ellentétben, mert látványosan leszarták a szabályokat. Az apán sincs rendesen maszk, a gyereket simán meg letehet volna etetni felszállás előtt. Még egy familia akik a gyerek mögé bújva előjogokat, kibúvókat akarnak. Az hogy ők bevállaltak egy fogyatékos gyereket, az ő bajuk, nem kéne azt hinniük hogy felsőbbrendűek, nekik nem kell alkalmazkodni. Ha nem tudják kezelni a gyereküket valamilyen közösségi helyzetben, hát ne vigyék oda.
2021. ápr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Elfogadtam volna amit mondanak, és megvártuk volna a felszállást az etetéssel. Nem csak körülöttem meg a gyerekem körül forog a világ, előtte is ehetetett volna. Ez szülői gondatlanság, helyesen járt el a személyzet, felszállás közben nem zabálunk.
2021. ápr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Mentek volna inkább vonattal!
2021. ápr. 7. 16:51
 10/17 anonim ***** válasza:
84%
Vagy amivel akarnak, ahol nem fél a gyerek, vagy adták volna be a gyógyszereit. Nem körülöttük forog a világ. Egy szolgáltatásnak vannak szabályai , amit be kell tartani. Ha nem akarja betartani ne vegye igénybe.
2021. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!