Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki GYED alatt dolgozott a...

Aki GYED alatt dolgozott a gyerek mellett részmunkaidőben otthonról. Így utólag, hogy látod, jó döntés volt vagy megbántad?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Jól döntöttem
Megbántam
7 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Bocsánat offolok, de elképzelni sem tudom ez hogy lehetne kivitelezhető. En visszamentem dolgozni és cseréltünk a férjemmel de most en is sokat vagyok home office. Ha nem lenne itthon a ferjem, elképzelésem nincs mit lehetne csinálni a gyerekkel? Fel teszed a csillarra? Vagy éjszaka dolgozol. Max.
2021. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egész nap szórakoztatni kell a gyereked?
2021. ápr. 11. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 az túlzás, de dolgozni nem tudnék mellette. Legalábbis minőségi munkát egész biztosan nem. Nyilván alap, hogy ha meglát a laptop előtt, akkor ő is azzal akar játszani. Melyik gyerek nem? Plusz nyilván rá is figyelni kell, hogy épp mit talál ki. Vagy hogy képzeled? Beteszed pár órára a jarokaba és Hello? Nem, ezt az en gyerekemmel tényleg nem lehet megcsinalni.
2021. ápr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyerekbarát az egész földszint, nem kísérgetem amúgy sem a házon belül. Jön, megy, pakol. Órákat elvan, plusz 2-t fixen alszik délben.
2021. ápr. 11. 11:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked szerencséd van. Nekünk is gyerekbarát a ház, de azért felmászni ide-oda fel tud. Meg őrület ötletei vannak. Múltkor a gyerekzarat is kinyitotta. 🤷🏼‍♀️
2021. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most épp ezt csinálom. Nappal alszik 2 órát akkor dolgozom és este amikor elalszik. Simán megvan a napi 4-6 óra munkám és ő nem érzékeli
2021. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi 6 ez érdekelt, hogy akkor így este van megoldva inkább 🙂
2021. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én akkor dolgoztam, amikor napközben aludt, aztán amikor a férjem vigyázott rá délután/hétvégén, vagy este. Ritkán akkor is, ha ébren volt, és jól érezte magát az adott (biztonságos) környezetben, de ez csak rövid ideig tartott. Egyébként maga a monitor nem érdekelte.
2021. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NalunK is csak alvás időben lehetne,de az az én pihenő időm. Enélkül már bolondok házában lennek,mert egész nap sírás,uvoltes,rohangaszas,kanapéra mászás ,rombolás megy. Maradék időben,eszik,meg pelenkazom és a romokat takarítom utána. Szóval én kizárt hogy gyerek mellett ezt bevallaljam.
2021. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én hasonlóan, mint a 8-as, fokent alvas időben, ha megcsuszok ott az este és a hétvége. Az elso gyerekkel 6 honaposan kezdtem 4 órában, kisebb baba mellett konnyebb volt, mint egy 1.5-2 éves mellett. Sok pihenoido nem marad, de nekem jól esik valami szellemileg is megterhelo, mert egyébként abba kezdtem belecsavarodni, hogy minden nap ugyanazokat az edényeket mosom el, ugyanazokat játékokat szedem fel, stb. Nem bánom több okból sem:


1) az en felfogasomban elore dolgoztam anyagilag, igy maradhatott a reszmunkaido meg a home office 3 eves koraig, és nem kellett bolcsibe adnom

2) nekünk 24 hó van a 2 gyerek közt, 4-5 év kihagyás után nehezebb lett volna visszamenni. Nem estem ki annyira belőle, a kapcsolatrendszer is jobban megmaradt, még munkahelyet is váltottam gyes alatt, mert kaptam jobb ajanlatot.


Ugyanakkor ez szerintem nagyon személyes döntés, mindenkinek masok a körülményei

2021. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!