Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tartásdíjat külföldön élő...

Tartásdíjat külföldön élő apukán is ugyanúgy behajtják? Én itthon vagyok. Nem vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!Nem fogják tudni utolérni.mi sem voltunk házasok,erre tudod mit mondott nekem a bírónő?gyermekelhelyezési per volt,nálam helyezték el,kértem a gyerektartást is,erre mondja nekem hogy ne eröltessem mert nem fog menni.pedig itthon van az apuka.

28/L

2010. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia. érdekes a példád, hiszen pl ezen az oldalon bárhol utána olvasok, mindenki írja, hogy így, vagy úgy, de behajtja a bíróság az apán a tartásdíjat (fizu 20%-a) Nem értem, neked hogyan zárhatták le ennyivel :S
2010. aug. 21. 18:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sokan írják ezt, de a legtöbben csak azon az alapon, hogy "ennek így kell lennie". Én egyszer leírtam, hogy én sem kapok tartásdíjat, és rögtön írták rá, hogy az lehetetlen, kapnom KELL, mert azt le is lehet tiltatni a fizetéséből. Mondtam, hogy nincs állandó munkahelye, meg feketén dolgozik, meg néha külföldön, stb. Erre jött az, hogy akkor az állam megelőlegezi. Azért az sem olyan egyszerű, hosszú procedúra az egész, és akkor sem biztos, hogy fizetnek.

Sajnos ez nem olyan egyszerű általában, ahogy az ember elképzeli, amíg nem kell a pénz után szaladnia.

2010. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!