Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsán hangzik...

Szerintetek furcsán hangzik az a név hogy Lana Anna?

Figyelt kérdés
A születendő gyerekemnek szeretném ezt a nevet adni, viszont sok ember szerint furcsán hangzik így együtt mert túl egyforma. Több mint valószín, hogy ez lesz a neve, csak kíváncsi vagyok kívülálló emberek véleményére.
2021. ápr. 16. 22:30
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg nem hangzik jól.
2021. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
83%
Borzasztóan hangzik.
2021. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz, tényleg. Nem is az a baj, hogy egyforma lenne, mert nem az, de a két A betű egymás után, meg hogy az összes magánhangzó ugyanaz, jaj, nagyon gondold át.
2021. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon tetszik a Lana, ha egyet megtartanal az legyen :)
2021. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy 2 kisfiú után érkezik a kiscsaj és totál tanácstalanok vagyunk a névben mert sose gondolkodtunk lány neven ez előtt, most viszont lassan megszületik és eddig a Lana ami nagyon tetszik, viszont az Anna nevet tiszteletből a mamám után gondoltam. De még át godnolom. 😃
2021. ápr. 16. 22:50
 6/47 anonim ***** válasza:
51%
Csak kell még egy hugica, akkor lesz egy Lana meg egy Anna is ;)
2021. ápr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
77%

Egybe fogják írni a nevét sok helyen, ha bemutatkozik pl.telefonban. Hivatalban dolgozom, sok fura névvel találkoztam már, valamint nekem is egyedi a vezetèknevem. Tudom mennyi bosszantó helyzet adódhat, ha nem egytértelmű valakinek a neve hangzásilag.

Lana Panna akkor már inkább.

2021. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Igen, nem akarok kiszúrni szegénnyel, az egyszer biztos. 🙂
2021. ápr. 16. 23:00
 9/47 anonim ***** válasza:
20%
És mi lenne, ha adnál neki egy L betűs nevet, csak nem a Lanát, hanem mondjuk Lenke, és utána az Annát, és Lanának becéznéd? :) Egy Lanát ismerek, na ő spec Melinda, ha jól emlékszem a tisztességes nevére. :D
2021. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim válasza:
36%
Szerintem az Annát tartsd meg a mamad utan, de a Lanat szt is csereld le vmi masra.
2021. ápr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!