Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voksolnátok ha van kedvetek?...

Voksolnátok ha van kedvetek? Leila, Hanna, Kinga, Szófia, vagy Anna név tetszik?

Figyelt kérdés

Természetesen semmit nem fog befolyásolni,nem ez alapján döntünk. Viszont kíváncsi lennék mások véleményére. Lennétek olyan szívesek,hogy elmondjátok mit gondoltok ezekről a nevekről,ismertek-e ilyen nevű lányokat/nőket stb.

Előre is köszönöm.

Szép estét mindenkinek!:))

Üdv,7 hónapos kismami. :)



2020. márc. 20. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Kinga a legjobb

Anna is szép

Leila, Szófia nagyon nem tetszik

Hanna túl elcsépelt lett

2020. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Csak a Kinga tetszik. Az Anna sem rossz, csak annyi van belőlük a Hannával együtt, hogy Dunát lehetne rekeszteni velük. A Leila és a Szófia számomra túl idegen.
2020. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Kinga, Hanna
2020. márc. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Kinga nekünk is listás volt, de nem tetszett annyira a vezetéknévvel, így más lett. De szerintem az egyik legszebb magyar név. Szófia is titkos kedvencem, de a magyar vezetéknevekkel nekem idegen.
2020. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%
Szófia! Szerintem gyönyörű csak mostanában egyre többen adják,de én mindenképpen ezt választanám. Anna és Hanna nagyon nagyon elcsépelt. Leila elmegy , a Kinga nem tetszik. Boldog babavárást!
2020. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Anna, a többi nem igazán tetszik
2020. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Hanna és az Anna tetszenek, de ezeket nem adnám, mert sok embert ismerek, akiket így hívnak.

Talán még a Leila is tetszik.

Viszont nekem a Kinga és Szófia nagyon nem tetszenek.

2020. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

1. Anna: nagyon gyönyörű név. 3 Annát ismerek és az unokatestvéremet is Annának hívják.

2. Hanna: nagyon szép név, viszont nagyon felkapott. Rengeteg Hannát ismerek.

3. Kinga: szép név. 2 Kingát ismerek és az egyik unokatestvéremet is Kingának hívják.

4. Leila: szép név, de például amikor iskolába megy a gyerek és az osztálytársai nem ismerik ezt a nevet, lehet, hogy máshogy mondják ki. Ezért nekem ez nem annyira tetszik. Én nem ismerek Leilát.

5. Szófia: nem tetszik. Szónak a fia? Inkább Szofia, mert ebben az alakban az 1. helyre kerül nálam, mert így egy nagyon elegáns és kifinomult név. Nem ismerek Szófiát, viszont 1 Szofiát ismerek.

2020. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Leila tetszik legjobban, mert számomra fontos, hogy ne legyen nagyon felkapott a név, a Hanna pedig top1 legnépszerűbb a Szófia és annak verziói (Szofia, Szofi) pedig szintén egyesével benne vannak a top 100-ban, nagyon sok kislány kapja ezeket a neveket.

Az Anna szép név, de nekem valahogy mindig kiesik, mint "név", mivel szinte minden matekpéldában, stb. helyen használják ("Annának 3 testvére van, Béla, Cecília, Dénes..").

A Kinga meg nekem valahogy sosem volt favorit.

Egyébként az összes név, amiket felsoroltál teljesen normális, szép nevek, nem tudtok mellélőni!:)

2020. márc. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Leila: aranyos, bájos, gyönyörű név, adnám (nem ismerek ilyet) Nagyon fehér bőrrel, fekete hajjal képzelem el.

Hanna: egy ilyen idős, műhahotázós grófnő jut róla eszembe; nekem ez a név olyan semmilyen, kicsit unalmas, nem tetszik, de amúgy egy aranyos, kedves, hullámos-világosbarna hajú leányt képzelek el hozzá. Meg amúgy kedvesnek kedves név, de nekem nem tetszik a hangzása.

Kinga: aranyos, kedves, nagyon szép név; nekem ez ugyanannyira tetszik, mint a Leila; ilyet ismerek is, aranyos, kedves, közvetlen, barátkozós, okos is

Szófia: Ez nagyon tetszik, de én amúgy Szofia alakban adnám, hiszen nem egy szónak a fia, hanem egy kislány. Ez is ugyanannyira tetszik, mint a Kinga, meg a Leila; de én mindenképpen rövid o-val írnám.

Anna: Ilyet ismerek, aranyos, közvetlen, barátkozós, egyszerű lány; olyan kis ari, jó a közelében lenni, mert tök kedves jelenség :)

2020. márc. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!