Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korig erzed h még...

Hány éves korig erzed h még tudnal ferfikent gyereket vallani?

Figyelt kérdés

Nem anyagilag kerdem h lenne e ra penzed.

Meg nem is az a kerdes h össze tudnal e biologiailag hozni egy gyereket.


Hanem h meddig erzed magad rugalmasnak egy kisgyerekkel jaro mizerahoz?


Millio dolgon aggodni,gyerek utan rohangalni mig kicsi, felkelni a csecsemohoz ejjel,folyton lesni 24 oraban h nem csinal e valami veszelyeset,birni h hangiskodik es h mindig akár valamit vagy a figyelem kozeppontjaban lenni kezelni az akaratossagukat,rabirni oket h egyenek egszsegsen,viselkedjen3k tisztessegesen, tanuljanak ne legyenek lustak,segitsenek a hazimeloban,kezelni a tablet fuggoseguket...



Hány eves korig erzitek vagy ereztetek h nem vagytok ehez faradtak meg birjatok a stresszt?



A masik aki mondjuk keson vallalnak be gyereket mert nagyon akarnak,nem gondolnak bele abba h 10 v 20 ev mulva mi lesz amikor mar nagyon idosek lesznek es meg akkor is problemakat kell megoldaniuk futoszalagon?


2021. ápr. 23. 21:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
66%
Úgy 50.
2021. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 peca1000 válasza:
76%

Én mindíg fàradt, és türelmetlen voltam ehhez.


Hál Istennek, megúsztam! :)


Helyette van egy makacs asszony és egy hasonló természetű spánielünk :)

2021. ápr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
45. Most 36 vagyok.
2021. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Apám 47 évesen vállalta az utolsót.
2021. ápr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Kb45
2021. ápr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%
40-42 legvégső esetben. Nem akarnék még 60 évesen szülői értekezletre járni.
2021. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem neked kellene felkelned hozzá.
2021. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Párom 43 volt mikor a fiunk született. Azt mondja már nem válallna nincs annyi türelme mint amikor 20- on évesen lett apuka.
2021. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de a férjem azt mondta erre régebben, hogy ő ha egy mód van rá, 40 évesen már nem akar kakis pelenkákat cserélgetni. Tehát 40 éves korára már legyen(ek) relatíve nagy(ok) a gyereke(i). Perpill úgy néz ki, hogy ez teljesül, mert a férjem most 35, a fiunk 5 éves, a lányunk 1, és nem szeretnénk több gyereket.
2021. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem születik tablet függőséggel egy gyerek sem, ezt ugye tudod ?


Ejszaka egyszersem kelt hozzá a párom, mert mivel sokszor éjszakás, értelemszerűen én vsgyok nonstop a gyerekkel, én hamarabb megnyugtatom, vusszaaltatom stb.


24 órában kizárólag én vagyok a gyerekkel, mert párom dolgozik.


Nem rábirni kell oket barmire is, példát mutatni.


Úgy hulyeseg minden ahogy irtad.

2021. ápr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!